Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szaporodtak meg mostanáb...

Miért szaporodtak meg mostanában a Jobbikozó és homokozó kérdések?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
homokozó? homokosozó? én nem látom hgoy azok szaporodnának, viszont a jobbikosak tényleg szaporodnak valami miatt, szerintem a győzelmük miatt
2015. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Homokozó kérdések alatt azokat értem, amelyekben a kiírók őrjöngenek azért, mert hogy nincs melegházasság, "csak" bejegyzett élettársi kapcsolat van, illetve hogy egy ideig biztos nem lesz ilyesmi, (mert ugye alkotmányos védelmet kapott a házasság, az az módosításához szükséges 2/3-ot sokáig nem fognak szerezni liberális egyletek, és ha 50-65%-os párt próbálna egy melegházasságos törvényt keresztülvinni, alkotmányellenessége miatt nem tudná), továbbá őrjöngenek azért is, mert "csak" tolerálják őket az emberek, és nem elfogadják, normálisnak tekintik, nem bírják megérteni, hogy hetero szemmel a homoszexualitás és bármi más gyakorlata undorító, olyasmi, mint a fikaevés.
2015. ápr. 17. 20:35
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Jobbikos vagyok, a homoszexualitást betegségnek tartom, és a melegházasságról azt gondolom, hogy rossz és megvetendő. DE, mivel felvilágosult embernek tartom magam, nem hiszem, hogy az én igazságom az abszolút igazság. Nincs abszolút igazság, ahogy abszolút rossz sem.


De mivel én is ember vagyok, az én igazságom fontosabb nekem mint a más igazsága, éppen ezért mindent megteszek azért, hogy az én igazságom érvényesüljön. Ennyi. Ezt csinálják a homokosok is: küzdenek a saját igazukért.

2015. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még kifelejtettem, hogy akik pártfogolják a homokosokat, azok nem csak azokat pártfogolják, hanem koncsítát is, sőt még az itt szemetelő, nemtelenítő elmebeteget is.
2015. ápr. 17. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem pártolom őket de nem is kampányolok ellenük. Vannak és kész el kell fogadni. Nem fog felébredni a világ arra hogy eltűnt az összes melegség...
2015. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*eltűnt az összes meleg.
2015. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

# 4/6 Időpont ma 20:45


Ez nettó fszság.

A "bejegyzett élettársi kapcsolat" akkor sem ugyanaz, mint a házasság ha fejreállsz, de koncsita egy gyönyörű médiahekk a proliknak (be is nyelték mint kacsa a nokedlit), a nemtelenítő "nagyonokos", meg egy "nagyonokos". (Tessék jól érteni, nincs kedvem a szűrőt másképp átjátszani)

2015. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak annyiban különbözik a házasságtól a bejegyzett élettársi kapcsolat, hogy nem vehetik fel egymás nevét, nem fogadhatnak örökbe gyermeket és nem vehetnek részt mesterséges megtermékenyítésben, különben ugyanazokat kell alkalmazni rá, mint a házasságra, ilyenkor miért csinálják a hisztit mégis ?
2015. ápr. 17. 21:24
 9/13 A kérdező kommentje:

A toleranciát és az elfogadást félreértitek. A tolerancia azt jelenti, hogy utállak, de erőt veszek magamon, eltűrlek, nem okoskodok bele a magánszférádba, és egyenlőként kezellek, mármint jogilag. Az elfogadás pedig azt, hogy felfogom, hogy te is ugyanolyan ember vagy mint én, és attól még mert valamiben különbözöl tőlem (és/vagy a többségtől), még nem érsz semmivel sem kevesebbet és nem vagy beteg / be lehet más jelzőket helyettesíteni /.


Az itteni elfogadásért küzdők azt siralmazzák, hogy miért tekintjük őket furáknak, betegeknek, miért nem tapsolunk a meneteiknek és netán "bulizunk" velük ott.

2015. ápr. 17. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

# 9/9 Időpont ma 21:33


Egyrészt egy kalap alá veszel mindenkit, pedig még innen sem igaz, hogy mindenki azt akarja, hogy a tüntin ugrálj mellette a kamionon. Sőt, az értelmesebbek ki se mennek eleve, még közülük is.


Másrészt az most tényleg zavar, hogy nem szeretnék ha furának vagy betegnek kezelnéd őket? A felvonulás egy másik dolog, azt nem kell idekeverni. Bakker, ez nem egy nátha, hogy bekapsz egy aszpirinC-t és jóvan...


Ennek az egésznek nagyobb a füstje mint a lángja, amit mindkét fél gerjeszt iszonyat módon, és nagyon unalmas. Irigylem, hogy ennyi szabadidőtök van, hogy ezen egymásnak kell esni. Miért nehéz az, hogy ne érdekeljen más szexuális hovatartozása? Nem fog rádmászni...


"Az elfogadás pedig azt, hogy felfogom, hogy te is ugyanolyan ember vagy mint én, és attól még mert valamiben különbözöl tőlem (és/vagy a többségtől), még nem érsz semmivel sem kevesebbet és nem vagy beteg / be lehet más jelzőket helyettesíteni /."


- Nem érnek kevesebbet

- Nem betegek, de ha azok lennének: Akkor most kevesebbet ér neked egy tüdőrákos is vagy egy cukorbeteg? Jézusom...


Tehát akkor miről beszélünk?

2015. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!