Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is még barbie...

Szerintetek is még barbie babáznia kellene a homokozóban egy 14 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Ha egy 14 éves gyerek beleszól valahol valamibe az internet egyik szegletében, akkor arra általában az a válasz, hogy: "Én a te korodban még kint barbieztam a homokozóban a barátaimmal!" (Én még egyébként el is babázgatnék magamnak, de akkor a többiek biztos lehurrognának.)

2015. márc. 21. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

De nem is kellene cigizzen, drogozzon, meg páváskodjon/r*bancként viselkednie.

2015. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%

Először komolyodjon meg, legyen életcélja, ne legyen naiv, tudja mikor kell megszólalni és mikor hallgatni, stb. Magyarán legyen kicsit életrevalóbb.

És ne rögtön úgy kezdje, hogy lát valamit/valakit a TV-be és rögtön az lesz a követendő példa.

Ha eleve olyan természet, hogy gyakran stresszeli magát és a cigi megnyugtatja, akkor nyugodtan szívja.

Ha elég felelősségteljes hozzá akkor csinálhatja már a szexet is. (Ezt azért írom, mert láttam sokkal értelmesebb, életrevalóbb 14 évest, mint 17 évest.)

Szóval el kell dönteni, hogy végre felnőnek e vagy sem, de nem lehet kimazsolázni a jó dolgokat.

A mai mentalitás: "Este 12kor jövök, mert már 14 vagyok, amúgy is azt csinálom amit akarok jogom van hozzá, nekem senki ne mondja meg." és "Jaj én még csak 14 vagyok, nemtudok pénzt keresni, lécci adjál anyu! Ja és gyere értem este, mert még gyerek vagyok."

Szerintem nagy pofon a mai fiatalság a társadalom számára... A majom felnőtteket, popsztárokat majmolják, miközben ők is simán elbabáznának, ha a tévében éppen ezt mutatnák példaként.

2015. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretem, ha csak a kora alapján megítélnek valakit, mert akkora különbség lehet emberek, gyerekek között... Én felnőttként is szoktam meséket (Tom és Jerrytől kezdve az igazi lányos mesékig mindent :) ) nézni, és szerintem ez sokkal értelmesebb elfoglaltság, mint mondjuk valóságshowkat nézni vagy valakit szapulni a politikai nézőpontja miatt... az ember csinálja azt, amitől jól érzi magát, ami feltölti a lelkét, amitől nő az életkedve. Szerintem a babázás is ok, de a szerelmi kapcsolat is az lehet 14 évesen, ha valaki elég érett hozzá. És igenis lehet saját véleménye komoly kérdésekben is, és igenis, lehet, hogy jobban látja a dolgot, mint a nagy komoly felnőttek...
2015. márc. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!