Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néz mindenki gyereknek...

Miért néz mindenki gyereknek 28 évesen?

Figyelt kérdés

Igaz, alacsony vagyok, 166cm, 70kg de amúgy szakállam van, őszülök már (családi örökség) és még mindig a nálam 1-2 évvel idősebbek is úgy beszélnek hozzám, úgy kezelnek mint egy 18 évest. Pedig már gyerekeim vannak! Mondjuk amikor a párommal vagy a gyerekekkel vagyok akkor kezelnek csak felnőttként. Sokszor rácsodálkoznak hogy ennyi idős vagyok, mert szerintük középiskolásnak nézek ki! Pedig mondom, őszülök és már ráncosabb a fejem!


Öltözködésem üzleties (zakó, ing, farmer vagy szövetnadrág) csak az a baj hogy már ez sem jelent semmit mert csomó középsikolás öltözik "felnőttnek".


Mit tudok ez ellen tenni, mert már nagyon idegesít a dolog! Múltkor a barátnőmmel voltam és odajött egy fickó hozzám hogy "Van pasija a nővérednek?" (Barátnőm 168 nagyon picit magasabb nálam de amúgy nem tűnök mellette kisgyereknek mert ő nagyon vékony)


Amúgy cégvezető vagyok (saját vállalkozás), jó autóm van stb. amikor ez kiderül valakinek azért rájön hogy nem 18 lehetek.


2014. máj. 29. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, barátnőd van, gyerekeid, jó állásod, egyszerűen mindened adott egy boldog élethez. Mit foglalkozol ilyen kis hülyeségekkel, minthogy mások hány évesnek néznek téged? Inkább örülj, hogy fiatalosan nézel ki. Nagyon úgysem tudsz ellene tenni.
2014. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalj több melót, mert úgy látom sok a szabadidőd felesleges f@$zságokon agyalni.
2014. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még mindig sokkal jobb, mint amikor mindenki csókolommal köszön és bácsizik. Hidd el, jobb, ha fiatalabbnak néznek, mint ha öregebbnek. Előbb-utóbb úgyis elmúlik a dolog és bácsi leszel, az ellen aztán végképp nem tehetsz semmit.


Vagy úgy érzed, nem adják meg a tiszteletet, ami pedig járna? Miért okoz ez ekkora problémát nálad? Nem tudsz vagy nem akarsz lazítani és elfogadni, hogy az emberek fiatalnak látnak? Üzleti tárgyaláson is volt ebből gondod vagy ott nem foglalkoznak azzal, hogy nézel ki?

2014. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első korrekt megfogalmazást adott. Leírásod alapján BOLDOG életed van. Megvan minden olyan dolog, amiről sokan mások csak jó ideig álmodoznak. A másik meg, hogy addig jó amíg fiatalnak néznek. Ezt majd vissza fogod sírni 10-20 év múlva, de keservesen. Szóval most inkább annak örülj amid van és ne amiatt búslakodj, amit el fogsz veszíteni idővel.
2014. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!