Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik hírportál a hitelesebb?...

Melyik hírportál a hitelesebb? A kuruc. Info vagy az atv.hu?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

Mind a 2 a saját szemszögéből ír jobban dolgokat, szóval nem hitelesebb egyik sem.

Egy átv főleg nem! :D

2015. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

Egyértelműen a Kurucinfó.


Egyszer már le is leplezték az atv-seket, akiknek számítógépein palesztin gyerekeket célzó izraeli katonák vannak háttérképnek beállítva.


[link]

2015. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 tetro ***** válasza:
42%
Nekem csak egy kérdésem lenne. Ha az ATV hazudik, akkor lehet ellene jogorvoslattal élni? Igen. És ha Kuruc? Akkor erről ennyit.
2015. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

Attól h kuruc megírt egy cikket amit semmivel sem támasztott alá még nem hiteles. ATV egy baloldali ám szerintem országban az egyik leghitelesebb hír csatorna és oldal. Kuruc.inforól pedig csak a folyamatos ferdítés és hazudozás jellemző.

Mondjuk így hirtelen egy példát: Aki nem úgy cselekszik ahogy ők elvárnák azt egyből lezsidózzák lássuk Ukrajnába Porosenko-t Walzmannak hívják pedig ez akkora baromság teljesen hiteltelen hazugság.


Hasonlő az ukrán miniszterelnök is Arseniy Yatsenyuk akit szintén lezsidóznak mert nem tetszik neki Oroszország politikája. Ez most két friss eset de ebből csinál kuruc 100-at és a lényeg mindig ugyan az h a zsidók meg a cigányok a búnősek ők robbantották ki a háborút Ukrajnába.

Továbbá ami még eszembe jut rendszeresen hangoztatják h ISIS Izrael hozta létre... what??? Na azért ezt ne nevezzük már hitelességnek....

2015. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

Elöljáróban: pár éve már nem nézek tv-t, így az ATV-t sem, ezért nem tudok véleményt formálni róla.

A kuruttyinfót saját jószántamból nem olvasnám, de időnként egy-egy kérdés miatt megnyitom a bemásolt linket, és végigolvasok egy-egy cikket. Nem tartom abszolút hitelesnek és megbízhatónak, de még ennél is nagyobb probléma a stílusa.


"EGYETLEN egy példát tudtatok összeszedni, és az is egy olvasói levél volt, amit kitettek cikként, ráadásul nem is valami kardinális kérdésről volt szó benne, hanem valami építményről."


Ha erre a kérdésre gondoltál:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__657..

... akkor KÉT példát hoztam, lehet, hogy a második válaszomat már nem olvastad akkor. Idézem:

<Nekem teljesen mindegy, hol közölték le, a lényegen nem változtat: hiteltelenné tette a kurucot. Egyébként maga a kuruc is cikként emlegeti; ráadásul a kamu olvasói levelet közlés előtt szerkesztették is, és fotókkal látták el. Plusz a cikk tetején a "Zsidóbűnözés" link is megtalálható, tehát abból a szekcióból is elérhető.


A másik cikket hosszas keresgélés után végre megtaláltam: az is egy "olvasói levél" (legalábbis akként közölték le, de erős kétségeim vannak...)

Itt a lényeg szintén nem ez, hanem az, hogy tele van hazugságokkal. Most kíváncsiságból beleolvastam a kommentekbe (csak kb. 30-at futottam át a 332-ből), és nem lepődtem meg azon, hogy a kommentelők szinte kivétel nélkül színtiszta igazságnak tartják a levelet, köszöngetik az írójának, továbbá gyűlölködnek, uszítanak, ócsárolnak stb.>

2015. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
6%

tegnap 21:37


Mit ér a jogorvoslat, ha tovább folytatják?

2015. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
Ő...ő...több opció nincs véletlenül?
2015. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mind a kettő.
2020. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!