Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki igazán szereti...

Van olyan aki igazán szereti Magyarországot és büszke arra, hogy Magyar?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de én már nem tudom büszkén azt mondani, hogy Magyar vagyok. Mit tett magyarország amiért becsülnnk kéne. A világgazdadágba jelentős szerepe nincs nem épp a lehetőségek hazája, a háborúkba mindig a rossz oldalra állt.
2010. febr. 20. 01:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
ne a magyar hazát hibáztasd a kormány hibáiért...nem az ország tette tönkre saját magát, hanem a kormány és mi, magyarok,akik nem tudtunk rá vigyázni és nem tudtuk megbecsülni...
2010. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
a "Magyar" akkor is magyar ( kis kezdőbetűvel) ha te van John Henry Eden, ismertebb nevén Vona Gábor.
2010. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
en nagyon buszke vagyok ra. most epp kulfoldon elek, es ilyenkor meg jobban elojon a hazaszeretet:) Buszke vagyok a tortenelmunkre, a turo rudira, az isteni magyar konyhara, a tajainkra, a palinkara. Egyedul ami zavar, hogy a magyarok olyan morgosak, es turelmetlenek a sajt fajtajukkal szemben. Azt szeretnem, ha jobban szeretnek egymast a magyarok.
2010. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
a ballib média sajnos csak azt mondja h de rossz magyarnak lenni, ki az a náci horthy
2010. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

VAN MIRE BÜSZKÉK LENNÜNK!

és sajnos van olyan is, amire NEM!

[link]

2010. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én Igen!!!-és sajnálom, hogy Te nem...


A magyar a világ egyik legnehezebb nyelve amely egyes tudósok szerint a legrégebbi nyelv a világon!

Büszke vagyok arra, hogy olyan sportolóik vannak amilyet a világ még nem 'hordott a hátán' és valszeg' nem is fog pl.: Egerszegi Krisztina a világ valaha élt legjobb úszónője( aki lehet, hogy ideje korán hagyta abba az élsporto),

vagy Görbicz anita a világ legjobb játékosa aki ezt a sportot olyan szintem műveli ahogy senki sem tudja...

http://www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&vid..

http://www.youtube.com/watch#v=RrVKsmFbqbc&feature=related

Érdemes a videókat megnézni. Ilyet csak Ő tud a világon.


És még biztosan van sok más egyéb olyan dolog amire lehet egy magyar büszke, de nem is kell ezekkel példálózni mert aki magyarnak született annak alapból arra kéne büszke lenni ami( és ezt a többi nemzetre is vonatkozik legyen akármilyen szegény vagy gazdag állam)

2010. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*javítok:valaha volt
2010. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy van egy oldal, ahol leírhatom, hogy szeretek magyarnak lenni, szeretem a hazámat, még akkor is, ha nem értek egyet a vezetésével. Az tény, hogy van min változtatni, de azért akarok változtatni, mert szeretem.
2010. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon büszke vagyok rá.

Azért arra is gondolni kellene, hogy a magyar katonák mit tettek az országért és mennyien meg is haltak érte. Ha ők nincsenek akkor lehet, hogy most nem is lenne Magyarország. Így is kicsi, de lehet, hogy akkor most mondjuk horvátok lennénk vagy valami más.

2010. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Igen,nagyon büszke vagyok rá.Nem az országot kéne hibáztatni,hanem az embereket."Mit tett Magyarország..."miért mit kéne hogy tegyen beszélő fákat akarsz,meg csoki folyókat?Nekünk kéne már végre valamit tenni,mert magától nem fognak eltörlődeni a határok.

Szerintem minden igaz Magyar büszke lehet az országunkra,mivel a világ melyik részén vannak olyan csodás hegyek mint a mi Erdélyünkben?Egyszerűen csodás országba születtünk,csak rosz körülmények közt.Én már csak változást remélek:/

2010. júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!