Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is az államnak...

Szerintetek is az államnak kéne tennie, hogy ne legyenek ilyen "balkáni" körülmények Budapest belvárosában?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy az egyik hozzászóló is említette a videóban, szerintem is ez az állam felelőssége.


2015. ápr. 11. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Fityesz nem ért egyet veled!
2015. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak nálunk ilyen a helyzet, tudnék mondani kapásból tíz helyet Európában ahol híres/hírhedt negyedek lepukkant város részek találhatóak. Németországban is vannak nem semmi helyek, mégsem annak eltakarítása az elsődleges hanem más.


Engem nem zavarnak a szétlőtt, penészes, omladozó ház tömbök, hisz volt háború, éhínség, ezeket miért kéne eltüntetni?


Kábítószer mindig is volt már az ókori Egyiptomban is a kiváltságosoknak, és ez így is marad, a gazdagoknak marad a maréknyi kokain hétvégente, az átlag embernek meg van választék a távol keleti szintetikus tabletták porok között, hisz irgalmatlan nagy pénzek vannak benne az alvilágnak.

Bocs ha nem erre voltál kíváncsi, csak a videó is részben gettóról szólt.

2015. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Az állam megpróbálja megoldani nagy nehezen azt,ami anno el lett cseszve.

sok idő öcsém,sok idő...

2015. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megszüntetni. NY-ban is van ilyen, Párizsban is, Londonban is. Sőt, ennél rosszabbak is. BP teljesen rendben van, jó az összkép. A nagyvárosok ilyenek. Van szegénység, vannak drogok, vannak csövesek.
2015. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 qqqxxx ***** válasza:

Balkani? Nem tudom, h egyesek szamara a "Balkan" miert a negativum szinonimaja. Nem provokaciokent irom, de elemenyem szerint Bp. sajnos nagyon koszos, koszosabb, mint nehany balkani varos...ennyit errol.

Egyekent a kerdesre valaszolva, amennyire divat (tudomasom szerint) a kozmunka Magyarorszagon, sztem ha jol lenne megszervezve a dolog, akkor tisztabb lehetne az utcakep Budpesten.

2015. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy az államnak közvetlen beavatkozni valója van, tévedsz. Az államnak kicsit összetettebb a szerepe, de hogy ebben abszolút felelőssége van, az biztos. De szögezzük le: az államnak, de nem csak ennek a kormánynak. Ez csak súlyosbította, de nem előidézte.
2015. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!