Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt Budapest belvárosáb...

Mi történt Budapest belvárosában hogy lezárták?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 23. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi van, de elég idegesítő. Én itt vagyok lent, a család meg fent a lakásban.... de legalább betudtam menni a melóhelyre netezni, kapcsolatot tartani. :)


A rendőrök csak kamuznak, az egyik nyomozást mond (bizonyíték keresés- de ezt miért nem tegnap tették), a másik valami laborról beszél, amit most foglalnának le, a harmadik meg elővigyázatosságot mond, indok nélkül, a negyedik pedig világháborús bombáról beszél, de ez nyilván kamu, hiszen akkor nem hagynának fent senkit sem... a legpofátlanabb az pedig, hogy nem adhatnak ki információt... van kint kommandós (ruházat-felszerelés alapján annak tűnik), tűzoltó, sima rendőr, mentőkocsi, illetve egy valamilyen eddig általam nem ismert kocsi.


Remélem azért mire kifő az ebéd hazamehetek, de tekintve az időt nagyjából erről lekések, bár így akár még kocsmázni is mehetnék (ha innék:)

2013. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Die Hard 6.
2013. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sni ***** válasza:
ne találgassatok! :) az meg nem pofátlanság, hogy nem mondják meg, mert azzal ti is, meg a rendőr is bűncselekményt követne el!
2013. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Kádár Jánost látták álruhában, most keresik
2013. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!