Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik honnan teremtené elő...

Jobbik honnan teremtené elő az EU sok milliárdos támogatását ha kilépnénk?

Figyelt kérdés
Mai utak építése, helyreállítása 99%-ban uniós pénzből megy és még így is rengeteg a kátyús, rossz út. El lehet képzelni milyen katasztrófa következne be hogyha ezek a pénzek megszűnnének. Traffipaxokra sem lenne szükség, mert mindenki a kátyúkat kerülgetné 30-al.
2015. ápr. 10. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
100%

44!


Ha valaki negatívumot mer írni valamiről, rögtön korlátolt? Az ilyen válaszaid határozottan a legvérmesebb diktatúrikus elveid tükrözik.

Nem tudtam, hogy nem merülhetnek fel kérdéseim az EU-ról.

Bocsánat még egyszer, Diktátor úr!

2015. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:

Az a korlatolt, aki nem lat tovabb a sajat kis mikrokozmoszanal.


"Nekem akkor is lenne allasom, mert mi keleti piacra termelunk"


Ez a korlatoltsag.

2015. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:

#52


Az egész Eu keletre termel.

Még az AUDI piaca is keleten van.

2015. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem, hogy miért korlátoltság, ha kérdéseim vannak az EU-ról, de mint leírtam, nem is ellenzem az EU tagságot. Én tehetek róla, hogy egy olyan cégnél dolgozom, amelyik bőven az EU csatlakozás előtt lett létrehozva? Én tehetek arról, hogy ez a cég a keleti országoknak termel, és jól profitált az EU előtt is?

Nem lehet semmi negatív vélemény az EU-ról, mert ez korlátoltság? Nem lehet semmit kérdezni az EU-ról, mert korlátoltság? Értem én, csak semmi kínos kérdés az EU-ról, mint anno a szovjetekről.

2015. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:

"Az egész Eu keletre termel. "


Nem igaz.


"Még az AUDI piaca is keleten van."


Nem igaz. Az Audi piaca az egesz vilag.

2015. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:

"Nem lehet semmi negatív vélemény az EU-ról, mert ez korlátoltság? "


Szalmabab.


"Nem lehet semmit kérdezni az EU-ról, mert korlátoltság?"


Szalmabab.


"Értem én, csak semmi kínos kérdés az EU-ról, mint anno a szovjetekről."


Szalmabab.


Te nem kerdezel, te kijelentesz, olvass vissza, raadasul olyanokat, aminek a fele sem igaz vagy nem ugy igaz. Az osszefuggeseket nem erted, a tenyeket nem fogadod el, elfogadod viszont a legsotetebb konteokat.

2015. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:

[link]


A keleti piac nagyobb, mint az összes többi együtt.

2015. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:

Aham, es ez szamodra azt jelenti hogy az Audi keletre termel?


Ti mindannyian ilyen egybitesek vagytok?

2015. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:

#58


A legnagyobb piac, ami ráadásul a leggyorsabban fejlődő.

Ha jársz Győr-Gyárvárosban akkor láthatod, hogy az autók 90%-a arra van csomagolva, hogy hajózni indul.


A vak Unióimádatod, ami miatt mindenkit lenézel aki akár bármi rosszat is lát benne, szerintem az az egybites hozzáállás.

2015. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:

"A legnagyobb piac, ami ráadásul a leggyorsabban fejlődő. "


Igy van, de ez nem jelenti azt hogy az Audi keletre gyart.


"Ha jársz Győr-Gyárvárosban akkor láthatod, hogy az autók 90%-a arra van csomagolva, hogy hajózni indul. "


Nem azert vannak becsomagolva es a Gyorben gyartott autok tulnyomo resze nem Kinaba megy.


"A vak Unióimádatod, ami miatt mindenkit lenézel aki akár bármi rosszat is lát benne, szerintem az az egybites hozzáállás."


Nincs semmifele vak unioimadatom, egyszeruen csak kijavitom a tevedeseidet. Az EUnak rengeteg hibaja van, beszelhetunk arrol is. Igaz eddig meg egyet sem soroltal fel.

2015. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!