Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hócipőm tele van a szélsőjob...

A hócipőm tele van a szélsőjobbosok lelki világával. Hát neked?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenekre:

Szegény széljobbos nem teheti ki a magyar zászlót a házára, mert jön a rejtélyes Lefasisztázlakmókus és jól lefasisztázza őt.

Szegény széljobbost Lefasisztázlakváros lakói lefasisztázzák mert érdekli őt a néprajz, történelem, stb.

Szegény szélsőjobbos annyira de annyira meg akarja menteni a hazáját, hogy nincs ideje gondolkodni azon, hogy 85%-nyi választópolgár miért akarja rombadönteni.


2010. febr. 19. 01:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
27%

"Idióta... mutass már egy olyan cikket, videót, vagy csak egy hangfelvételt, ahol egy Jobbikos, Hitlert "dicsőíti"..

Buta majom.."


Olvass bele a kérdésekbe, és a rájuk adott válaszokra ezen az oldalon például. Rengeteg példát találsz rá. Bár a kérdező a szélsőjobbosokról írt, te máris konkrétan a Jobbikra asszociálsz. Érdekes, miközben a Jobbik fanjai kézzel-lábbal próbálják igazolni, hogy ők nem is szélsőjobbosok, hanem mérsékeltek, akiket a szélsőséges ballibsik tartanak szélsőségesnek :D


"Buta majom"... ezzel meg is adtad magadra a legjobb jelzőt.

2010. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
64%
Győzzön a jobbik!!! Tudatlanok nektek is jobb világ lesz, persze amennyiben tisztességes emberek vagytok. Ha nem, akkor szavazzatok a Fideszre :)
2010. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
65%

jobbik már beérte az mszp t

20% :$$$

mi lesz veletek kedves szélsőségezők anti Magyarok hontalanok jövőben nem tudom :S


de majd halottak napján lehet gyújtok értetek egy gyertyát :$

2010. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
nekem legalább van lelkivilágom... és amit leírtál, az igaz...tényleg lefasisztáznak pusztán azért, mert történelmet tanulok és mert hagyományőrző vagyok(néptánc,népzene,íjászat,stb)...és igen, szoktam gondolkodni rajta, hogy miért van ilyen sok ember, akiknek fáj az én magyarságom...pedig ők is azok elvileg
2010. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
18:14 vagyok, még valami: sosem éltettem Hitlert, és nem bántanék senkit azért, mert nem magyar... de az igenis fáj, ha engem bánt egy nem magyar és még én vagyok a rasszista, amiért ez nekem rosszul esik és nem tűröm vigyorogva...és ezt még a cigány barátaim is elismerik és mellettem állnak, pedig ők akár hőböröghetnének is
2010. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
57%
Én értem hogy nem szeretik a jobbikosok ha lefasisztázzák őket. Elvégre nem azok. Ha akartok fasisztázni, tessék csak. Én az vagyok (pontosabban hungarista) és nem fog zavarni.
2010. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nagyon szeretem a férjem! :-)
2010. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
2010. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

" http://www.youtube.com/watch?v=dWioIF0G92M"


itt is a gárdának volt igaza....

2010. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A hócipőd tele van? Akkor minek írsz ezzel kapcsolatban kérdést?
2010. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!