Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hócipőm tele van a szélsőjob...

A hócipőm tele van a szélsőjobbosok lelki világával. Hát neked?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenekre:

Szegény széljobbos nem teheti ki a magyar zászlót a házára, mert jön a rejtélyes Lefasisztázlakmókus és jól lefasisztázza őt.

Szegény széljobbost Lefasisztázlakváros lakói lefasisztázzák mert érdekli őt a néprajz, történelem, stb.

Szegény szélsőjobbos annyira de annyira meg akarja menteni a hazáját, hogy nincs ideje gondolkodni azon, hogy 85%-nyi választópolgár miért akarja rombadönteni.


2010. febr. 19. 01:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%

Szintén. Az a fajta is vicces, amelyik mártírt akar faragni Hitlerből, mindenkit leugat, aki nem ért vele egyet, de fel van háborodva, ha nácinak nevezik.


A másik meg a Magyar (nagybetűvel, mert miért ne), aki tűzzel-vassal irtana mindenkit, aki nem magafajta, miközben a saját anyanyelvét sem képes helyesen használni.

2010. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
35%

"Hát neked?"

nekem is

2010. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%

"A tököm tele van a szélsőjobbosok lelki világával. Hát neked?"


nekem is a te hülyeségeidből

2010. febr. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen igazad van, mitől olyan nagy Magyarok a legtöbbjük egy nácista fasiszta senki.(tisztelet a kivételnek aki kultúrált). Annak aki meg Hitlert dícséri azt kívánom menjen el egy fogolytáborába.
2010. febr. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is inkább a te hülyeségeiddel van tele.
2010. febr. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
34%
egyetértek a kérdezővel teljes mértékben.
2010. febr. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%
én mindenfajta radicális megmozdulást, szerveződsést utálok, de ez a jobbik még túl tesz mindenen. ez baromitra hiányzott nekünk, és őszintén, itt a jelenlegi európai környezetben enyhén szólva meredek és abszurd egy csomó elképzelések, vagy legalábbis amit annak hangoztatnak. nagyon remélem h nem jutnak különöseben hatalomhoz, bár félek van egsy réteg akinek nagyon bejön ez a fajta személet (sajnos)
2010. febr. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is.
2010. febr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%

Nekem meg ezzel a rendszerrel van tele a tököm. Meg azzal, hogy nem változik semmi. Meg azzal, hogy a két nagy párt egymásnak adogatja a gyeplőt.Attól semmi sem fog változni, ha Orbán ezeket mondja: Itt az idő! Most megmutatjuk! meg ilyenek.

Meg azzal is tele van, hogy az emberek semmit sem tanulnak a dolgokból, és még mindig megvezethetők.Majd 4 év múlva ők is szűkölni fognak.Most például megadóztatták a kajajegyet, ezért a cég úgy döntött, nem adja,stb.Nektek ez jó?

Hajrá Jobbik!

2010. febr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
36%
Fanatikusok,a történelmet meghamisítják,Hitlert éltetik,Horthyt nagy államférfinak tarják.Senki nem tzdja meggyőzni őket az ellenkezőjéről.Nem is érdemes odafigyelni rájuk.
2010. febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!