Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hócipőm tele van a szélsőjob...

A hócipőm tele van a szélsőjobbosok lelki világával. Hát neked?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenekre:

Szegény széljobbos nem teheti ki a magyar zászlót a házára, mert jön a rejtélyes Lefasisztázlakmókus és jól lefasisztázza őt.

Szegény széljobbost Lefasisztázlakváros lakói lefasisztázzák mert érdekli őt a néprajz, történelem, stb.

Szegény szélsőjobbos annyira de annyira meg akarja menteni a hazáját, hogy nincs ideje gondolkodni azon, hogy 85%-nyi választópolgár miért akarja rombadönteni.


2010. febr. 19. 01:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is!Ritkán megyek fel az IWIW-re,de állandóan tele van rakva az üzenőfal,mozgalmi videókkal,meg képekkel,aztán meg keresztbe dicsérgetik egymást.Nem értem az egyik miért nem a négy gyerekéről tesz fel képeket,nagyon helyes gyerekek,szivesebben nézném őket,mint a magyar zászlókat.
2010. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
64%
Na mondanád ezt egy Amerikainak! Hazaárulás lenne és inekció általi halál!
2010. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
15%
ez egy érdekes dolog amit mondasz csak tudod egy amerikai vagy egy canadai bizony baromi büszkén viseli akár a pólóján, kabátján a zászlót, mert van rá oka. és nálunk? én ugyan ki nem teszem, az biztos, biztos bunkó vagyok, de nem tudok büszke lenne rá, mert nem találok okot ...
2010. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
28%

Egyet értek a kérdezővel!

Nekem is van félelmeim, hogy mi lesz, ha esetleg hatalomra jut egy ilyen szélsőséges csoport.

Amúgy én nem hiszem, hogy sok jó lenne amögött amit hangoztatnak, a lényeg hogy lázadhassanak, meg hőzöngjenek hogy ők megmondják a tutit. De vajon mi van emögött? :S:(

2010. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

"Szintén. Az a fajta is vicces, amelyik mártírt akar faragni Hitlerből, mindenkit leugat, aki nem ért vele egyet, de fel van háborodva, ha nácinak nevezik."


Idióta... mutass már egy olyan cikket, videót, vagy csak egy hangfelvételt, ahol egy Jobbikos, Hitlert "dicsőíti"..

Buta majom..

2010. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
64%

"ez egy érdekes dolog amit mondasz csak tudod egy amerikai vagy egy canadai bizony baromi büszkén viseli akár a pólóján, kabátján a zászlót, mert van rá oka. és nálunk? én ugyan ki nem teszem, az biztos, biztos bunkó vagyok, de nem tudok büszke lenne rá, mert nem találok okot ..."


Akkor valami csak el van baszva nem...? (még Te is ezt gondolod, csak nem írod le.... Maradjon így ahogy van?? Frászt..)

2010. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%
Nekem meg a mostani politikával. Hajrá Jobbik!
2010. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%

mi van besérült a kérdező hogy minden politikai kérdésben elhajtják a bánatos pi..ba a hülye politikai meggyőződésed miatt?


tudod nekem is ki van a ....om az ilyen hülyékkel mint te aki csak szélsőségezni tud


azért is éljen a Jobbik!

2010. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%

hát mit lehet erre mondani :))) bizony nagy az Isten állatkertje


...ja és Hajrá Jobbik!

2010. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Hűűű... Most meglepődtem. "meghamisítják a történelmet!" Kérhetek példát?


JfH

2010. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!