Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki egyáltalán jól érzi...

Van aki egyáltalán jól érzi magát úgy ahogy most van?

Figyelt kérdés

Bárhol olvasok bármilyen újságot nézek egy tv műsort nézek egy fórumot bármit, mindenhol az van, hogy jajj de rossz most mindenkinek, stb. Régen olyan jó volt vagy mi?

Én pl. nagyon jól érzem magam most minden jó ahogy van, jó gazdasági válság van valamennyivel kevesebb pénz áll a házhoz, na és mindenem megvan még így is bőven.

Van aki még jól érzi magát gíy ahogy most van minden?


2010. febr. 18. 23:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

01:00, azt senki nem mondta, de talán nem akkora teher néha másokra is gondolni.


Különben ez jellemzően MSZP-s mentalitás:)


<< Azt hiszem ez nem OFF, mivel kérdésed a politika kategóriában szerepel. >>


Amúgy tudtátok, hogy az MSZP a 8 éve alatt sikeresen megduplázta az államadósságunkat? Ha van róla bármi fogalmatok, hogy az mennyi pénzt jelent, akkor tudhatjátok, hogy amellett eltörpül bármilyen esetleges pozitív hozadéka az MSZP 8 éves kormányzásának. Úgy értem bármi jót is tettek, annyi pénzből nem volt nehéz:)

2010. febr. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"nem tudom hány ember szokott magyarországon mostanában adakozni, de én pl. nagyon fontosnak tartom és szoktam amennyit tudok"


Ha minden olyan jó, akkor kinek adakozol? Azt hittem csak az újságban és a tévében mondják, "hogy jajj de rossz most mindenkinek":)

2010. febr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én jól érzem magam de sírjanak nyugodtan a többiek, hátha attól jobb lesz.
2010. febr. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én jól érzem magam de sírjanak nyugodtan a többiek, hátha attól jobb lesz."


Nem értem miért gondolkodnak ilyen szélsőségesen egyesek... Szerinted csak ez a két véglet létezik? Van a "jól érzem magam" és van a "sírok egyfolytában hátha jobb lesz"? Nem éppen..


Csak azért nem fogom harmadszorra is megszavazni az MSZP-t, mert NEKEM nincsenek egetverő problémáim. Azt hiszem ha így 8 év után a választók kb. 80%-a mást akar, abban azért már lehet valami.


Úgyhogy nyugodtan szavazzanak a vesztes/bukott pártra, akik itt olyan nagyon jól érzik magukat:) Én viszont amellett, hogy szintén nem panaszkodom, inkább maradok a nyilvánvalóan nyertes párt mellet, remélem ez még nem esik bele a sírás kategóriába:)

2010. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jól érzem magam,kszönöm:

-bizonytalan a melóhelyem,ha megszűnik,kilátás sincs másikra

-olyan árak vannak,hogy beosztással is elfogy a pénz hónap végére,kajára alig jut

-alig tudom fizetni az egy szoba-konyhás kis garzonom rezsijét is (keresek 86 ezer ft nettó/hó,közös költség 12 ezer,villany+gáz 40 ezer)

-ruhát venni már nem jut

-gyógyszerem havi 10 ezer ft,mind létfontosságú


Köszönöm,MSZP!

2010. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!