Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki egyáltalán jól érzi...

Van aki egyáltalán jól érzi magát úgy ahogy most van?

Figyelt kérdés

Bárhol olvasok bármilyen újságot nézek egy tv műsort nézek egy fórumot bármit, mindenhol az van, hogy jajj de rossz most mindenkinek, stb. Régen olyan jó volt vagy mi?

Én pl. nagyon jól érzem magam most minden jó ahogy van, jó gazdasági válság van valamennyivel kevesebb pénz áll a házhoz, na és mindenem megvan még így is bőven.

Van aki még jól érzi magát gíy ahogy most van minden?


2010. febr. 18. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is jól érzem magam, úgy ahogy vagyok. Tudom, hogy sokan vannak, akiknek még így sem megy.
2010. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem sokan, ebben az országban.


De 2 éven belül elviselhetetlen lesz, és akkor bummm!

2010. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kérdező örülök hogy te ilyen jól érzed magad -.-'
2010. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is jól érzem magam, de azért van annyi fantáziám, hogy el tudom képzelni milyen lenne, ha lakáshitelt kellene törlesztenem és/vagy kevesebbet keresnék és/vagy 2-3 gyereket kellene eltartanom (aminek am. már itt lenne az ideje, de hát olyan csodálatos minden hogy nem igazán merek bevállalni még egyet sem...) és még sorolhatnám.


Kicsit olyan "nekem így elég jó, a többi szerencsétlen meg kit érdekel" hozzáállásod van:) Mindenkivel ilyen vagy, vagy csak a "honfitársaid" egy igen jelentős részére teszel nagy ívben?:)

2010. febr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hagyjad csak mszp s a kedvek kérdező :))

majd kinövi

2010. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én tök jól vagyok :) nemhiszem h magamra kéne vennem mindenki problémáját.. :)
2010. febr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam beszólni senki vannak akiket én is nagyon sajnálok, de van aki tök jól él és mégis rinály hogy így szar meg úgy szar a helyzet, arra voltam kiváncsi vannak e akik most éppen jól érzik magukat.
2010. febr. 19. 01:31
 8/15 anonim ***** válasza:

most kitűnően érzem magam mert most olvastam a Jobbik 20% áll és behozta az mszp t :-)


[link]


Mot minden magyar örül :)

2010. febr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*Most
2010. febr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jah és nem érdekel a mások sorsa arról meg annyit, hogy nem tudom hány ember szokott magyarországon mostanában adakozni, de én pl. nagyon fontosnak tartom és szoktam amennyit tudok.
2010. febr. 19. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!