Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki akar elköltözni Oroszországba?

Ki akar elköltözni Oroszországba?

Figyelt kérdés

Putyinisták! Miért nem költöztök hozzá, ha ennyire tetszik?

Ha már ugye a nyugatosok nyugatra mennek.



2015. ápr. 5. 11:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én.Tanulom az orosz nyelvet és oda adtam be a zentvétervári egyetemre egy Phd ösztöndíjra pályázatot.
2015. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Ezt az oroszok hű de jól élnek dumát Putyin propagandájából akasztottad? Nézz meg egy összehasonlító oldalt, és látni fogod, hogy az átlag orosz csóróbb nálunk.

De ha továbbra is inkább nekik hiszel, akkor javaslom, hogy tényleg menj ki, kövesd a 21-es példáját.

2015. ápr. 8. 09:45
 23/30 anonim ***** válasza:

Magyarázhatok neked ... Nem hiszem el hogy a nyugati média ennyire meghülyitheti az embereket .... Nem fogod fel hogy egy átlag orosz hasonlóan él mint egy átlag magyar ! De mi a bajod az oroszokkal ? Mert látom ki nem állhatod őket , az a baj ! Mert ha utálod őket attól nem fog semmi sem meg megváltozni . Írók valami rosszat is róluk , hogy őrülj ! Oroszországba az emberek mentalitása állatibb , mint egy átlag magyaré .

De ez egész Ázsiára jellemző . Főleg : Kína , India , Pakisztán , Afganisztán ....


Egyébként ha azért utálod őket mert a 2. világháborúba "csúnya dolgokat műveltek " azt azért csinálták , mert meg volt nekik engedve ( német pártiak voltunk ) , és itt azt csináltak amit akartak ...

2015. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy nézz meg egy összehasonlító oldalt, de már megint csak a propaganda megy. Tessék:

[link]

en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_average_wage


Hát igen, az állati mentalitás se hiányzik. Mondjuk elsősorban az ilyenek támogatják őket itt is...

Azért utálom őket, mert le akarnak igázni minket, akár fegyverrel is. De ti nem tanultok a történelemből, és csak adod alájuk a lovat meg tapsolsz nekik. Akarsz még egy '56-ot vagy Donyecket nálunk?

Besz*rás hogy a lengyelek képesek voltak rájönni erre, míg nálunk nem.

2015. ápr. 8. 22:51
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ha háborúba keverednénk az nem Oroszország miatt lesz hanem a NATO miatt ... Na de ezt haggyuk ... Én nem imádom őket ... Én is tudom hogy milyenek , de még így is 1000-szer jobbak mint a nyugatiak ... Hát a lengyeleknek csak a pofájuk nagy ... És nem akarok itt donyecket , de azt is a nyugat idézte elő , hogy tudd ! Nem mindenért az oroszokat kell hibáztatni ...
2015. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A lengyelekről annyit hogy ha arra szorulnának rá azonnal orosz barát lenne ! És szerinted jó lenne ha oroszok ellen lennék és nyugat seggét nyalnánk? , mert szerintem te erre vágysz ... És hogy tud én nem támogatom nagyon szoros kapcsolatot Oroszországgal , de viszont nyugattal sem ! Nekünk semlegesnek kellene lennünk , mint Svájcnak !
2015. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Én nem imádom őket ... Én is tudom hogy milyenek..."


Dani, amióta olvaslak ez volt az első őszinte hozzászólástöredéked (bár ez is hazugsággal indul). Mindig, mindenhol véded az oroszokat,anélkül hogy bármit tudnál vagy tapasztaltál volna róluk. Összehordasz hetet havat enélkül hogy egyet is ismernél. Meg a töriről is. Az oroszokat a magyarok évszázadok óta ismerik, és mindig keresztbetettek nekünk ahol tudtak. 48, I.VH, II.VH mindenhol az oroszok miatt szívtunk. A másodikban sem lettünk volna nácik, hanem "csak az oroszokat ne!" alapon kerültünk a német oldalra, mintahogy most is ott vagyunk. Kár kiemelni egyetlen történelmi mozzanatot, egészében kell nézni. Az a nemzet jót még nem tett nekünk. Ha pedig a mostani oroszokat nézzük, azt a fajta mentalitást amit ők képviselnek, mindenki utálja. A legtöbb turistahelyen kiemelik hogy NINCSENEK OROSZOK, mert manapság ez elvárt. Ha vannak, nincs pihenésed. És nem az elmúlt 3 év termése ez, hanem 10-12.


Értem én hogy bűnbakot kell keresni a személyes kudarcra, és mivel az ország a nyugatot választotta, neked azt kell utálni. Oké. De teljesen fölösleges egy olyan oldalt bálványozni, ami évtizedeken keresztül bizonyított már. Hidd el hogy nagyon rossz volt az orosz befolyás. Tök fölöslegesen nyomod az orosz propagandát, hidd el, nem kajálják be az emberek.

2015. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%
Igazad van , át kell állnom nyugatra .... amit te irtál részben igaz , mert tényleg védem őket ... De azt hozzáteszem hogy a náci Németország rá kényszerített minket arra hogy mellettük legyünk ... Az oroszok ennek az országnak tényleg semmit nem adtak , de viszont a "nagy , hatalmas " nyugat sem ! Az oroszok tényleg nem jó fiúk , de általában a magyarok a gyk túl szidják őket , ezért próbálom védeni őket .... Pl . : ilyen kérdésnél mint ez ...
2015. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
21-es vagyok.Én nem azért megyek mert bevettem,hogy hú,de jól élnek ott az emberek,hanem mert érdekel.Amúgy a Phd ösztöndíj több mint itthon(bár vásárlóértéke kb ugyanannyi),plussz még jár hozzá a kollégium(itthon nem és fizetheném az albit).
2015. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Igazad van , át kell állnom nyugatra ...."


Nem. Csak meg kell tanulnod hogy az élet nem fekete-fehér. Attól hogy valaminek van hibája még nem rossz.

2015. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!