Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki akar elköltözni Oroszországba?

Ki akar elköltözni Oroszországba?

Figyelt kérdés

Putyinisták! Miért nem költöztök hozzá, ha ennyire tetszik?

Ha már ugye a nyugatosok nyugatra mennek.



2015. ápr. 5. 11:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki.
2015. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Putyin óta eldurvult az ország, bárhogy is nézzük, igaz hogy kicsit jobb lett az átlagembereknek, de egy erősebb diktatúrát épített ki.
2015. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%

Putyint szimpatikusnak tartom, van tartása.


Ennek ellenére, nem laknék Oroszországban.Egyrészt azért, mert nem tudok oroszul.

Másrészt, túl messze van.


Az előző munkahelyemen lett volna lehetőségem kimenni Moszkvába és ott is dolgozni, de nem éltem vele.

2015. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
Te meg miért nem mész Izraelbe, kérdező? Na látod...
2015. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Na már megint itt tartunk. Ha nem tetszik Putyin, zsidó vagyok?

Biztos a lengyelek és a balti népek is mind azok, nem pedig hazafiak.

2015. ápr. 5. 13:04
 6/30 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem tetszik Putyin, zsidó vagyok?


Mér, akinek tetszik Putyin politikája, az orosz? Nyugodtan költözhetsz a sivatagba, vagy Harlembe. Hajrá! :)

2015. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%

"Ha nem tetszik Putyin, zsidó vagyok? "

Nekik mindenki zsidó, aki nyugatfelé húz, ideáig terjed az értelmi szintjük. Nekem volt olyan osztálytársam, aki Oroszországból jött és a beszámolói alapján inkább nem laknék ott.

2015. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy zsidó, hanem, hogy elköltözhet nyugodtan, ahová akar. Ha már egyszer szinte költöznie kéne, akinek tetszik Putyin politikája, akkor járjon elöl jó példával. Szövegértés nem megy, vagy szándékosan éretlenkedsz?
2015. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
szinte = szerinte
2015. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"Senki nem mondta, hogy zsidó" - HAHAHA! Nevetséges vagy. Próbáld még bizonygatni egy kicsit, hadd röhögjek még.


A több százezer Nyugatra költöző magyar vajon miért van? Mert jobban tetszik nekik az ottani világ, mint az itteni. De a putyinisták valahogy csak nem akarnak keletre költözni. Pedig elvileg nagyon szeretik azt a helyet. Javaslom Donyecket és környékét.

2015. ápr. 5. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!