Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez ugye csak április elsejei...

Ez ugye csak április elsejei tréfa?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 2. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem,én úgy tudom,hogy ez nem vicc.
2015. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nem!
2015. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Mivel másodika van, a hír igaz.
2015. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarok ilyen országban élni. Ha Ha a politikusok 4 éven belül nem tesznek valamit ennek nem csak a megállítására hanem visszafordítására, akkor én kijelentem magamról hogy nem vagyok magyar. Nem akarok olyan nemzethez tartozni ami ennyire önfeladó, életképtelen hogy még a saját hazáját sem tudja belakni, elfogy elsorvad. Kivándorlok szibériába , alapítok inkább egy új törzset, kitalálok egy új nyelvet, és azon fogok beszélni az utódaimhoz. Ha ez így folyik tovább , én nem akarok magyar lenni.
2015. ápr. 2. 21:11
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

"alfahír"


akik már 2006 óta szajkózzák a 8 milliós magyarországon a milliárdos cigány népességet azoktól annyira nem tudom komolyan venni

2015. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedveském, a hvg cikkét másolták be.
2015. ápr. 2. 21:13
 7/16 tetro ***** válasza:
43%

21.11

'akkor én kijelentem magamról hogy nem vagyok magyar.'

na azt hiszem most aztán magában nézett az egész kormány. valamit változtatni kell, különben egy névtelen hömbölgő kijelenti magáról, hogy nem magyar :D

2015. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tetro ***** válasza:
39%

"Ha a politikusok 4 éven belül nem tesznek valamit ennek nem csak a megállítására hanem visszafordítására"

Hogyan lehet visszafordítani? Tényleg, hogy képzeled ezt?

2015. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

"valamit ennek nem csak a megállítására hanem visszafordítására, akkor én kijelentem magamról hogy nem vagyok magyar. Nem akarok olyan nemzethez tartozni ami ennyire önfeladó, életképtelen hogy még a saját hazáját sem tudja belakni, elfogy elsorvad. Kivándorlok szibériába , alapítok inkább egy új törzset, kitalálok egy új nyelvet, és azon fogok beszélni az utódaimhoz. Ha ez így folyik tovább , én nem akarok magyar lenni."


Ha neked így jobb lesz akkor mehetsz szibériába törzset alapítani akár holnap, de ilyen probléma egyébként nem csak nálunk van.

2015. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

"akik már 2006 óta szajkózzák a 8 milliós magyarországon"


Nem 10 az? Téged akkor mennyire lehet komolyan venni eztán?

2015. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!