Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a legtöbb magyar,...

Igaz, hogy a legtöbb magyar, szégyelli, hogy magyar nyugat-EU-ban? Te is tehetsz róla?

Figyelt kérdés

Te is hozzájárultál ahhoz, hogy nemzetközileg, sőt akár nemzeten belül is egy negatív státusz legyen az, ha valaki magyarnak született?

Miért kötődik hozzánk annyi negatív sztereotípia odakint? Pl. "igénytelenség" "kultúrálatlanság" "szegénység" "kelet-európai"

ez és ehhez hasonló jelzők hangzanak el rólunk


2015. ápr. 2. 19:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"A GDP-jük azért magasabb, mert nem volt náluk 50 év kommunizmus."


Sok helyen nem volt 50 év kommunizmus, ahol nem olyan magas a GDP, mint az USA-ban.

Nálunk már amúgy az 50 év előtt sem volt akkora jólét, mint náluk.

2015. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12%

5#

hülye vagy fiam, senkit sem ismerek, aki ezt hiszi, mégis van az összes ismerősömnek van nemzeti önérzete.

Gondolom a zsidókról jobb véleménnyel vagy.

Fitymád van-e? :)

2015. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%

"Az átlagos nyugati sokkal műveletlenebb, az oktatás gyenge színvonalából adódóan."


Ez már így korrekt.

2015. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mármint kinél?

A két VH között Németországban és Ausztriában sem éltek jobban, mint Magyarországon. Ausztria tele volt adóssággal.

A usa meg soha nem volt földig bombázva, ellenben rengeteg az ásványkincse, balgaság összehasonlítani.

Egyébként ott is jártam, azt sem tudják milyen állam van a szomszédjukban, hót sügér népség.

2015. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7%

A hungarofób liberálnyikok szokták csak.

Ez a lételemük a kis komplexusokkal teli alakoknak.


Pedig nekünk is csak jót tesznek vele ha nem dicsekszenek vele, hogy "magyarok", pont ezért mert csak a mocskolódásra futja az ilyenektől. :)

2015. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Te is tehetsz róla?"


Ja ez kimaradt, nem, úgy gondolom én jómagam nem tehetek róla.

2015. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Én sem értem, hogy a sok magyarellenes miért nem büszke a csodálatos Magyarországra, amiben jelenleg is részünk lehet.

Olyan szép és olyan jó itt. Kedvesek és segítőkészek az emberek, jól élünk, mindenki boldog. Alig vándorolnak el innen, sőt mindenki ide akar jönni.

Még a Kárpáthy Szívcsakra is a miénk és a Turulmadár is vigyáz ránk, nem beszélve arról, hogy a magyarok mindenhez jobban értenek, mint mindenki más.

Olyan boldog vagyok itt.

2015. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ilyet nem tapasztalok. Az ismerőseim között, főleg a közelebbieknél (akikről tudom) ott van a nemzeti tudat, és nem műveletlen tuskók..ja és egyik sem hiszi, hogy a magyar a feljebbvaló nép. Mindegyiket tiszteli a maga módján, de a sajátjára is büszke. Ennyi.


A felsorolt jelzőket meg mindenkire hangoztatják az ilyen emberek. Aki nem nyugat-európai, az rossz. A csehektől, szlovákoktól, lengyelektől kezdve már keleti, barbár népek élnek csak szerintük. (persze nem minden nyugatira értem, hanem azokra, akik ezeket a jelzőket hangoztatják)

Egyébként a pécsi egyetemen érdemes találkozni németekkel..(ott sem mindegyik, de jelentős számmal vannak a folyosó közepén hangoskodó, "ki, ha nem én" típusú ember)

2015. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, mit szégyelljek a származásomon? Az embernek a viselkedését kell szégyellnie, nem a származását.


"Te is hozzájárultál ahhoz, hogy nemzetközileg, sőt akár nemzeten belül is egy negatív státusz legyen az, ha valaki magyarnak született?"


Nem. Amúgy miért lenne negatív státusz? Nem a magyar lop, nem a magyar bűnöz, legalábbis 99%-ban nem, hanem az a bűnöző népcsoport, aki magyarnak adja ki magát. van olyan népcsoport az országban, akik ordibálva beszélnek, rongyos ruhákban járnak, büdösek, putriban laknak, lopnak, csalnak, hazudnak, ölnek, akiknek az a céljuk, hogy minél többet kerüljenek börtönbe, és akik mindenhol lejáratják az országot? Kérdem én, hogy van-e ilyen népcsoport az országban? ha nincs, akkor részemről oké. De ha van, akkor nekik kell szégyellniük magukat, nem nekem.

2015. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!