Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha minden magyar azt hajtogatj...

Ha minden magyar azt hajtogatja, hogy ő bizony ki fog menni Nyugat-Európába miért vagyunk itt még mindig ennyien?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem egyszerű kimenni sztem
2015. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

1. Mert aki ezt hajtogatja egy se magyar.

2. Mert még egy sem töltötte be a 18. életévét így egy sem cselekvőképes. Ezt csak kis tini hulladékok hajtogatják.

2015. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Mennyien?

Kelet-Magyarországon komplett településeket tudok mutatni, ahol már csak nyugdíjasok vannak. De olyat is, ahol már azok sem.

2015. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindenki mondja ezt. Nagyon sok embert fel tudnék sorolni, akik itthon maradnak: orbán viktor, lázár jancsi, rogán tóni, stb.
2015. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Mondok jobbat kérdező: Ha annyira jól teljesít az ország, akkor miért AKAR mindenki kimenni inkább?


A kimenéshez pénz is kell, amit valamikor össze kell gyűjteni. Sokan még ezt a kezdőtőkét se tudják összerakni, akkor az szerintem eléggé minősíti az ország jelenlegi gazdasági helyzetét. Mert az nem válasz, hogy miért nem doktor meg mérnök....nyugaton se ezekből áll a lakosság döntő többsége, mégis megél simán, meg venni is tud dolgokat, félre rakni, stb....

2015. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

"Nem egyszerű kimenni sztem"


Nem mi? Mikor én elindultam, kiálltam stoppolni hajnal ötkor, épp egy olyan fickó vett fel aki Bécsig ment. Volt 70 forintom egy reklám szatyor kajám meg egy reklám szatyor ruhám. (kb egy melós ruha). Ezután két évet dolgoztam kint. Szóval ha nekem valaki még egyszer azt mondja, hogy nem könnyű kijutni (egy olyan országból ahonnan nagyon sokan ingáznak ki) Azt úgy rúgom fel, hogy sose esik le.

2015. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%

"Kelet-Magyarországon komplett településeket tudok mutatni, ahol már csak nyugdíjasok vannak. De olyat is, ahol már azok sem."


Én tizennyolc ilyen települést tudok mutatni. De olyan embert egyet sem aki külhonba távozott onnan. Kb mindnek csak egy buszjegyre volt pénze a szomszéd faluig, de volt aki biciklivel ment.

2015. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
50es években is ezt mondta mindenki. Ez mindig is így volt, csak most annyi különbséggel, hogy meg is tehetik az emberek. Olcsó a repjegy, jó eséllyel talál szállásadót is és munkát se kell keresni...
2015. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

"A kimenéshez pénz is kell,"


Soha ne hazudj kedves ecsém! A hazugság hiteltelenné tesz!

2015. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%

"50es években is ezt mondta mindenki. Ez mindig is így volt, csak most annyi különbséggel, hogy meg is tehetik az emberek. Olcsó a repjegy, jó eséllyel talál szállásadót is és munkát se kell keresni..."


Ennek ellenére mégsem takarodik kifelé egy sem. Már vidéki városokon is képtelenség végigmenni, mert akkora itt a forgalom. És mind többmilliós autóval rohangál, nem egy húsz éves Forddal. Kva szarul megy itt az embereknek szerintem is! De bár már látnám, hogy egyszer hosszú tömött sorokban vonulnak kifelé és nem kell mindenhol sorban állni meg dugó díjat fizetni!

2015. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!