Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor tényleg azt hiszi?

Vona Gábor tényleg azt hiszi?

Figyelt kérdés

...hogy Merkel szóba állna vele? Vagy bármelyik vezető nyugati politikus?


LOL



2015. ápr. 1. 11:12
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Nem tartok mindenkit kommunistának aki nem ért egyet a Jobbikal, csak azokat, akik dezinformálnak ezzel kapcsolatban, mivel ez szélsőbalos szokás. Ezen egyébként is azok háborodnak fel akiknél rátapintok az igazságra. Egyébként engem nem érdekelnek a zsidók, remélem én sem érdeklem őket.
2015. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
10. Azért mert megjátssza magát a jobbik, attól még nem szalonképes. Más kérdés, hogy felvett egy képmutató köntöst, amit a radikális szimpatizánsok nem épp preferálnak. Szépen hagyják el a pártot. Én is! Wake up!
2015. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Egyébként a náci bélyeg már rajtuk marad,,,színészkedhetnek akárhogy. Ezt az elején elk ták.
2015. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
...ha tényleg a néppártosodás lett volna a cél az elejétől...de nem az volt! Ez a jobbik már nem az a jobbik, akire 2010-ben szavaztunk!
2015. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Náci bélyeg...hagyjad már. Szerinted ez meghat valakit is? Vagy még abban a gyerekes hitben éltek, hogy felveszi valaki az ilyen bunkó megjegyzéseket?
2015. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!