Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Magyarországgal?

Mi lesz Magyarországgal?

Figyelt kérdés
meddig fog ez menni? hogy mi magyarok eltartjük a cigányokat? közben az ország el gettosodik..és a rendes embereket szívatják pl: iskolatársam tavaly ukrán cigit vett egy roma fiútól iskolatársam 30ezer ft bírság cigány gyerek 150ezer ám a cigány nem fizetett. jött neki a felszolitás, hogy végrehajtás lesz ám ő kibérelt egy garázst és mindent oda hordott az önkormányzati lakásából. szociális segélyen van a nevén nincs semmi ezért a NAV felfüggesztette a végrehajtást!! osztálytársamnak kevés volt a pénze így csak 5ezret fizetett be ugy gondolta, hogy majd később a többito pár nap múlva megjelent a végrehajtó elvitt ezt azt.....szóval ez undoritó, hogy a cigánynak ilyen modon kedvezznek pedig csak szedi és szedi ki az állam zsebéből a pénzt nem hiszem el, hogy miért nem tették közmunkára vagy bőrtőn.......jó ez csak egy volt....én szerintem ez az ország azért kedvezz a cigányoknak mert folyamatosan szaporodnak és sokan vannak és ha közel a választás akkor egy kis kenyér meg liszt és máris rád szavazznak...volt már olyan is, hogy a magyarok rá vették a hatoságott, hogy picit keményitsen be a cigányoknál erre sok sok cigány kiment Canadába menekült vizzummal ekkor a magyar állam fejéhez kapot, hogy jaj elmennek a választoink....meg annyi mindent kapnak közbe a magyar fiatalok menekülnek külföldre és az orvosok is mi lesz itt? az EU segít? (ezt rebesgetik) vagy mi lesz? kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is

#roma #ügyvédem be pereli ha törli
2015. márc. 31. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
soha
2015. márc. 31. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

"ő kibérelt egy garázst és mindent oda hordott az önkormányzati lakásából"


Kibérelt egy garázst? Plusz odahordatott minden cuccot? Akkor már egyszerűbb lett volna kifizetni vagy közmunkán ledolgozni a bírságot.


Ez elég gyenge provokációs kísérlet volt, kedves Kérdező.

2015. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tényleg megtőrtént 4napra vette ki a 4emeletes panel egyik garázsát és ott volt minden "értékes, dolga
2015. márc. 31. 23:32
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

"én szerintem ez az ország azért kedvezz a cigányoknak mert folyamatosan szaporodnak és sokan vannak és ha közel a választás akkor egy kis kenyér meg liszt és máris rád szavazznak."

Ezt jól látod. A cigányok és a magyarok érdeke is lenne ha ez végre megszűnne...

2015. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyél ellene. Tegyünk... :D
2015. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tényleg tenni kéne valamit de fogy az időnk kevés már a harcképes magyar
2015. ápr. 1. 00:31
 8/10 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, hogy gyilkoljuk le oket de Kassa után nálunk is lehetne egy lunyik9 és akit oda be tesznek mert nem képes fiselkedni és nincs saját lakása az állam oda teszi
2015. ápr. 1. 00:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi leszünk amerika inverze.

Ott száz év alatt egy rézbőrű kontinensből fehér-európai államot teremtettek.

Nálunk fordítva lesz.

2015. ápr. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Keep Calm.

A cigányok nem elég intelligensek, hogy komolyabb, bonyolultabb összefüggésekben gondolkodjanak, ezért soha nem fognak a magyarok fölé kerekedni semmilyen téren.

Majd ha túl sokan lesznek, a szűkös élettér miatt megállnak a növekedésben.


A haverod ne vegyen cigánytól semmit. Akkor sem, ha olcsóbb. Én szóba sem állok velük.

El lehet őket/tőlük szigetelni magad teljesen. Nem kell őket kiirtani, nem vagyunk állatok. El kell szigetelni őket a lehetőségektől. Bár ezt megteszik saját maguknak általában. Az állami hivatalokban meg 50 év az átlagéletkor, az új közalkalmazott generáció meg nem fogja pártolni őket, hiszen azok már mi(ti) leszünk.

2015. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!