Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már nem olyan lesz...

Most már nem olyan lesz tényleg mint a kommunizmus volt?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 31. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a probléma.

Ezek a gyerekek is jó nemzeti keresztyének lesznek.

2015. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szántóvető ***** válasza:
100%
az agymosást,kormányimádatot már óvodáskorban igyekeznek beletáplálni a gyermekekbe.azt hiszem elérkeztünk a mélyponthoz,ennél már nincs lejjebb.ez a néphülyítés szempontjából már dél-korea szintje.
2015. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak Rákosi idejében volt. De a Fidesz sokban utánozza Rákosit.
2015. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Ceausescu....
2015. márc. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi vijág van,

A tajka meszőpen,

Annyi áldás szájjon,

Viktoj bácsi fejéje!

2015. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szülők hol vannak ilyenkor?


Ha az én gyerekemről lenne szó, már úgy megrugdostam volna Kati óvónénit, hogy a mentősök kanállal kaparták volna fel őt az aszfaltról.

2015. márc. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szántóvető ***** válasza:
100%
6-os aztán meg példát statuálnak rajtad,lecsuknak 10 évre.ha lázadsz a rendszer ellen,félreállítanak.
2015. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"6-os aztán meg példát statuálnak rajtad,lecsuknak 10 évre.ha lázadsz a rendszer ellen,félreállítanak."


Hehe, akkor nem egyedül mentem volna. :)

2015. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Március 15-ére "kötelező meghívás" a középiskoláknak, most meg ez... Nem találok szavakat. Szerintem ennél már nincs lejjebb. :(((

Az se komplett szerintem, aki egy ilyen verset ír; az az óvónő meg szakmailag totál alkalmatlan, aki betanítja szerencsétlen kiskölyköknek. A szülők meg - gondolom - egyszerűen tudomásul vették, legfeljebb morogtak maguk közt egy kicsit, ahogy ez már lenni szokott általában mindenhol. Birkabanda vagyunk, ez van sajnos. :(

2015. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyakran megesik, hogy vallásos, vagy ateista tanár, irodai főnök, munkavezető próbálja a saját nézőpontját erőltetni, terjeszteni. Ilyen ovis korú gyereknél is nagy a szülő dilemmája, mert ha megpróbálja helyretenni a dolgot, akkor a kicsi könnyen visszamondhatja a kissé megszállott 'tanerőnek' a szülők véleményét és akkor hátránya lehet belőle, nem foglalkoznak vele kellőképpen, pikkelhet rá a tanár, vagy az óvónő és várhatóan kevés sikerélményben lesz része. Ha azt is elmagyarázzák a csöppségnek, hogy ezt nem kell a fanatikus orrára kötni, akkor meg kétszínű, alamuszi gyereket nevelünk, ami ugyan az életben a segítségére lehet, de mégsem gondolnám, hogy túlságosan jó tulajdonság, mert fejjel rohanni a falnak általában nem célszerű ugyan, de mégis értékelendő az egyenes, őszinte ember.

Szerintem túl nagy baj nem történt, kissé elragadtatta magát az ovónő, kár ezért ilyen patáliát csapni. Ehhez tudni kell az én véleményemet a politikáról, amely lényegében az, hogy nincs nagy különbség a pártok között, legalábbis az én számomra, mert nekem egyikben sincs rokonom, ismerősöm, aki előnyt biztosíthatna a számomra. Nekik persze fontos, de nem is minden esetben, mert a kopogtató cédulákat nálunk együtt keresik a két párt jelöltjei. Az após az MSZP-s, a vejük a FIDESZes, szépen megosztoznak a hatalmon, agyas család, nekik mindenképpen okés.

A kérdés messzebbre mutat, milyen gyermeknevelési elveket kövessünk, bár szegényke szerintem ráérne még, hogy ilyen nehéz kérdéssel szembesüljön, alkalmazkodni, vagy szembeszegülni a felsőbb hatalommal, amely akár egy óvónő is lehet.

2015. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!