Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lakosság hogy áll ah ügynökl...

A lakosság hogy áll ah ügynöklisták rejtegetéséhez?

Figyelt kérdés

Helyeslik, elfelejtendőnek, aktualitását vesztett régi sérelemnek tartják vagy szeretnének szembe nézni a múlttal ?


Én személy szerint a nyilvánosságra hozatal mellett vagyok.


2015. márc. 26. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Én is nyilvánosságra hoznám. Mondjuk attól tartok, hogy kiderül ebben az országban mindenki féreg.
2015. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nyilvánosságra hozná, kivétel a fidesz és az mszp. Miért? Mert ott ülnek a volt ügynökök.
2015. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Jó, de a Fidesz és MSZP szavazókat nem zavarja pártjuk ellenséges hozzáállása a nyilvánosságra hozatallal kapcsolatban ?
2015. márc. 26. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne már tényleg pontot tenni az ügy végére, mert különben még mindenki mindenkit ezzel fog zsarolni 50 év múlva is...és már most uncsi.

Németországban pl 90-ben nyilvánosságra hoztak mindent. Annyira divet újabban mindent átvenni a nyugati országokból, átvehetnénk ezt is mint valami értelmes célravezető dolgot és nem csak a baromságot.


Szerintem a lakosság támogatná, csak ez olyan "jó" zsaroló módszer a politikában, meg előnyt lehet belőle kovácsolni (sajnos), hogy egyik kormány se lépi meg.

2015. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először ki kéne takarítani a 90 előtt is aktív tiszteket a titkosszolgálatoktól, addig itt sosem lesz nyilvánosság vagy az ügynöklisták megfelelő értelmezése.


Persze ez ma már nagyon nem mindennapi közügy, ezért nem is igazán tüntetnek ilyenek miatt.

2015. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első kommentelő, már megint magadból indulsz ki.

Lehet, hogy te féreg vagy és ezért vetíted ki az ország teljes lakosságára, de hidd el, kevés olyan féreg él, mint te.


Hiába törölteted ezt a kommentet kétszer is

(fogalmam sincs miért törli a moderátor, amikor minden második komment sokkal durvább és személyeskedőbb hangvételű), leírom.


Aki 10 millió embert leférgez, az ne legyen túl érzékeny, ha róla van szó.

Engem látatlanban nyugodtan leférgezhet, őt nem lehet leférgezni?

2015. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!