Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok mennyi fasiszta...

Mit szóltok mennyi fasiszta van Bp-n, és milyen elvetemültek?

Figyelt kérdés

"Teljesem szalonképtelenek."


http://www.youtube.com/watch?v=0Sg6pIfG04w&feature=player_em..


2010. febr. 17. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem fasiszták, csak meg vannak vezetve.
2010. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

szerintem nem sok.

Igazából pedig inkább, ha csoportban vannak, némi alkohol megtámogatásával.

Szájhősök, akik, ha egyedül vannak, olyanok, mint bárki más.

2010. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Hát az riport alany amelyik azt mondta hogy erkölcsöt mutassanak nekem abból már megjöttünk köszönjük szépen Morvai K. által ő az erkölcsösség mintaképe.

Amúgy lesz majd nagy pofára esés, persze hogy bennük még nem csalódtak mivel még eddig nem kerültek be a Parlamentbe, de mindig az jön ami még nem volt.

2010. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsére több fasiszta van,mint kommunista:P:D
2010. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

fuh micsoda "fasiszták".... nem vagy normális kérdező..

és mennyire elvetemültek voltak, láttátok a videóban mennyire azok voltak ugye?


mi lenne ha megtanulnátok érvelni és nem csak köpködnétek? Erre bárki képes.


Én sem kommunistázom le az mszp-seket vagy cigányozom le a fideszeseket. Hihetetlen mennyi gyűlölet van az emberekben (mindenhol) egymás iránt mert más párt felé húz a fejük.

2010. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát az riport alany amelyik azt mondta hogy erkölcsöt mutassanak nekem abból már megjöttünk köszönjük szépen Morvai K. által ő az erkölcsösség mintaképe.


Szerintem ha minden politikus olyan erkölcsű lennem mint Morvai, akkor ma nyugodtan 250000 a minimálbér, mert nem lopták volna közösen szét az országot!

2010. febr. 17. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

idézem Vona Gábort: "Bőrszíntől függetlenül mindenkinek munkát akarunk adni..." Fújjj de náci volt ugye?


vannak a jobbiknak hülyeségei ezt jobbikosként belátom, de ezt nem bírom amikor valaki így hazudozik, hogy rámondja a kék-re, hogy az zöld. Mindenki láthatja a videót, hogy semmi gyűlölködő nincs benne.

2010. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%

""Bőrszíntől függetlenül mindenkinek munkát akarunk adni..."


Azért ez nem kicsit orbános.

Mi támogatjuk a nagycsaládosokat, a dolgozókat, a nyugdíjasokat, a diákokat, a kkv-kat, a középréteget, a szegényeket, a gazdagokat stb. stb. stb., csak azt nem tudjuk, hogy hogyan.


Hogy fogja elérni Vona, hogy egy cégvezető felvegyen egy romát mégis? Engem ez érdekelne pl.

2010. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hm, kikre is mondják manapság, hogy fasiszták? Buta vagyok, megnézem a wikin:

"Az ún. náci kártya egyik megvalósulási formája: eredeti politikai jelentésétől függetlenül ma is gyakran használják szitokszóként;"

Akkor elég sok. Ahogy elég sok embernek prostituált az anyja. Közben meg csak elenyészően kevésnek.


Szerintem tényleges fasiszták elenyészően kevesen vannak. A Jobbik meg biztos nem az.

2010. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Morvai rettentően ostoba,és nem tud vilsekedni.Néha fasisztákra jellemző megnyilvánulásai vannak.
2010. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!