Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg fasiszta?

Orbán tényleg fasiszta?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Én elsőre nem vettem komolyan, de meglepően sok a párhuzam.

[link]


2011. máj. 25. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem. Ha az lenne, már nem lenne Népszava :D
2011. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Biztos elolvastad 1 perc alatt a cikket, ugye? :)
2011. máj. 25. 18:57
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Egy kicsit korábban olvastam mint te. :)

Azonkívül itt a cikk elolvasása nélkül is ki lehet jelenteni, hogy Orbán nem fasiszta, mert akkor már nem jelenthetnének meg ilyen cikkek.

2011. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy igazi fasiszta államban hol verhetnék a nyálukat az ilyen megélhetési politizálók?!
2011. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Azon kívül elég nehezen komolyan vehető ez az iromány, mivel egy olyan lapban jelent meg, akiknek szent meggyőződésük, ha nem ők vannak hatalmon, akkor az fasizmus.

többek között az ilyen gyökér írások miatt még nehezebbé válik egy igazi baloldalt felépíteni.

2011. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ha fasiszta, és pár év mulva vagy akár 10 év mulva jobb lesz a helyzet akkor tőlem náci, sátánista vagy leninista is lehetne.
2011. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

ja azér pátyolgatja agyöngyöspatai meg atöbbi cigányt.

Az a másik,hogy aki nem balos az a balosok szerint fasiszta,náci,kirekesztő,fajgyölölő...stb.

2011. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én se tartom igazi fasisztának, és nem hiszem hogy esténként Mein Kampf-ot olvas, meg Hitler és Mussolini a példaképe. Egyszerűen egy hatalom- és megalomániás egoista alak, aki meg van győződve a saját igazáról.


Amiben különbözik egy klasszikus diktátortól, az az, hogy nem likvidálja politikai ellenfeleit, és (egyelőre) szabad véleménynyilvánítás és demokrácia van. Magyarul elnyomás nincs.

2011. máj. 25. 19:12
 9/19 anonim ***** válasza:

nem értelek. ha szerinted demokrácia van és nincs elnyomás,akkor miért is diktátor?

(Most a "csak" választ nem fogadom el)

2011. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam én hogy diktátor? Csak szeretne az lenni, gondolom arról álmodik...
2011. máj. 25. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!