Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a rendőrség,...

Magyarországon a rendőrség, büntetőjog miért ilyen puhány?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy most az EU miatt, ilyen puhány vagy a magyar kormányok alakítják ilyenre.


A nagyapámat három alkalommal fosztották ki az utóbbi két évben.

Falun lakik, egyedül.Idősek otthonába nem akar menni, elküld a fenébe, amikor felvetem neki.


Beszéltem az önkormányzattal is, de nem tudnak semmit sem csinálni.


Tessék a rendőrnek odacsapni, meg a pisztolya ne csak dísznek legyen az övén.



2015. márc. 24. 18:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki tisztában van azzal, hogy a cigányok nagy többsége bűnöző, kivéve aki a saját szeme helyett a szélsőliberális sajtónak hisz. Utóbbiakat, így téged is, inkább nevezném korlátoltnak.
2015. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
42%

""A börtönökben éppen ezért csak 70% az arányuk, miközben a bűnözők között legalább 90-95%."


Ezen állításodat nyilván alá tudod támasztani egy forrással, tanulmánnyal vagy legalább egy linkkel. Mert enélkül, csak egy elfogult, szűk látókörű, éretlen emberkének tűnsz, aki nem lát ki a falujából."



[link]


Lehet hörögni a link láttán, de a linkelt írás ott van, bele lehet olvasni.

Ha én ezt leírom, kimondom, akkor a beltenyésztett pesti értelmiség előtt ugye náciállat vagyok:


"bizonyos deliktumok és főcsoportok esetén a Hajdú-Bihar megyei cigányság jóval létszámarányán felül válik elkövetővé. Kiugróan magas a romák részesedése a vagyon elleni, a közrend elleni és a házasság, a család, az ifjúság és nemi erkölcs elleni bűncselekményi főcsoportban."


De ugyanez egy (nyilván csak a szűk szakmabeliek által elolvasott) doktori tanulmányban akkor micsoda?

2015. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

17-es: Ha kérhetném olyan ne szóljon hozzá a témához, aki csak a kurucinfó a hazai romákat minimum emberevő állatként bemutató cikkeiben látott cigányt!

Ha valóban vidéken élnél, akkor tudhatnád, hogy messze túlzóak azok az állítások, amit a hazai cigánysággal szemben fogalmaznak meg a szélsőjobbos sajtóorgánumok. Szimpla hangulatkeltés, meg hergelés, ráadásul tegyük hozzá, hogy nem egy cigánybanda járta az országot puskával, terepjáróval védtelen magyarokra vadászni, hanem fordítva!

2015. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%

Ez a térkép a cigányok arányát mutatja megyénként:

[link]

Ez pedig a bűnözés mértékét megyénként:

[link]

Bizonyára puszta véletlen, hogy a két térkép szinte teljesen egybevág.

2015. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Bizonyára puszta véletlen, hogy a két térkép szinte teljesen egybevág."


Már megbocsáss, de marhára nem vág egybe.

2015. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azt azért nem gondoltam, hogy vannak ennyire agymosott emberek. Na jó, befejeztem, belátom, hogy egyedül nem tudom felvenni a harcot a szélsőliberális agymosó gépezet ellen.
2015. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!