Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért próbálnak itt "sokan"...

Miért próbálnak itt "sokan" kampányolni az MSZP-nek és a DK-nak, amikor azok végleg elásták magukat a szélsőséges ideológiájukkal, dogmáikkal és a minősíthetetlen kormányzásukkal?

Figyelt kérdés
Látszólag sok felhasználó kampányol azok mellett, de ha jól megnézzük őket, hasonló stílusban tolják az "igét", és ezalapján lehet látni, hogy egy-két ember űz sportot felhasználók gyártásából és a keresztes hadjáratból. Mi motiválja őket az ilyesmi mellett, amikor napról-napra gyengülnek ezen pártok, és 2018-ban csak a bejutásért, az 5%-ért fognak küzdeni ?
2015. márc. 22. 21:36
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Adhatok még Index-et is, eléd ereszkedhet személyesen Isten is, és mondhatja, amit én mondtam, akkor is vigyorgó szmájlidiotizmussal reagálsz az egészre, fölösleges veled "vitázni".
2015. márc. 23. 00:21
 42/48 anonim ***** válasza:
46%
Á kérdező hatalmas forma vagy! Felvállalod a véleményed,meg is véded azt,ha kell cáfolsz..:D
2015. márc. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
2015. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
46%
Ebbe a "színvonalas" vitába nem kapcsolódnék be, de azt érdemes tudni kérdező, hogy az MSZP támogatóinak száma nagyjából 1 milliós a DK-é 350000 körül van az Együtt és a PM pedig kb 100-100 ezer szavazót tudhat maga mögött, ez több mint másfél millió biztos voks! Szóval én valahogy nem érzem, hogy haldokolna a baloldal! Lehet, hogy nem fognak kormányra kerülni 2018-ban, de az, amiről sok jobbos álmodozott, hogy majd Magyarországon is eltűnik a baloldal mint Lengyelországban, az egyelőre nem tűnik valószínűnek.
2015. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
91%

PM szimpatizánsként azt mondon, hogy MSZP támogatottsága csökkeni fog, bár vannak remények.


DK növekszik,LMP hol nő, hol csökken.


Együtt és a PM még most eléggé siralmas, de reménykedek bennük, hogy tudják növelni a támogatottságukat.

2015. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

40-es kommentelő (52%-os)


Egyrészt nem neked írtam, másrészt hagyd meg a történelemtudományt, néprajzot, vallástörténetet azokra, akik értenek hozzá.

Menj szépen vissza a homokozóba a pártokat és más kommentelőket anyázni, ahhoz nem kell se tudás, se ész.

2015. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj sokan nem látják/látjuk a fától az erdőt. A leglejáratottabb lemez amit írok. De tudod itt volt 89-90-91, és az utóbbi 25 évben 1 olyan vezető politikust sem láttam, akinek valahol/valamilyen formában szerintem ne lenne "aktája" ugyanis még akár Vida Ildikó is (aki kis fiatal volt akkor) Bibó-kollégista volt,


Orbán Viki meg olyan marcona MSZMP ellenes volt, hogy a soros Alapítvány juttatta ki az egypártrendszeri érában külföldre, reakciós létére. Természetesen csak merő véletlenségből, vagy inkább úgy beszervezték mint annak a rendje, gondolom megfenyegetve ha nem teszi akkor elfelejtheti a politikát. Persze jómagyar politikus lévén bárkinek bepucsít/bepucsított akiben hatalmat/pénzt látott.


Most csak O.V-t hoztam fel, de a komplett 25 évi vezérkarra igaz. Azért mert ők, a mai napig ebből a kapcsolati, más szóval "ügynöki" érában vannak, pontosabban a kapcsolati tőkére alapoznak, ahol vannak olyan érdekcsoportok, akik a másik alá tudnak rakni, és igaz ez fordítva is. Hatalmas pénzek forognak oda-vissza, és gyakorlatilag 1-1 ilyen politikai "virtuskodás" csak színjáték, gumicsont a jó népnek amit lehet rágcsálni, a lényegi dolgokat mellőzve. (egyébként a paksi bővítés is lehet a volt moszkvai haverok akarata)


Összefoglalva, mai magyar politikában nincsen jobb-bal, fasiszta vagy kommunista. Tudod mi van? Talpnyalók, és vezérek. Akik engedik, hogy irányítsák, és ezért busásan megfizetik érte.

2015. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Vagy elásták, vagy nem. Mindenki másképp ítéli meg.. Mások azt nem értik, hogyan lehet a Jobbikra szavazni, amikor a kirekesztő kijelentéseivel "elásta" magát.

Szóval nézőpont kérdése.

2015. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!