Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért próbálnak itt "sokan"...

Miért próbálnak itt "sokan" kampányolni az MSZP-nek és a DK-nak, amikor azok végleg elásták magukat a szélsőséges ideológiájukkal, dogmáikkal és a minősíthetetlen kormányzásukkal?

Figyelt kérdés
Látszólag sok felhasználó kampányol azok mellett, de ha jól megnézzük őket, hasonló stílusban tolják az "igét", és ezalapján lehet látni, hogy egy-két ember űz sportot felhasználók gyártásából és a keresztes hadjáratból. Mi motiválja őket az ilyesmi mellett, amikor napról-napra gyengülnek ezen pártok, és 2018-ban csak a bejutásért, az 5%-ért fognak küzdeni ?
2015. márc. 22. 21:36
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
5%

Milyen kettős mérce, te szerencsétlen?

A Jobbik és hívei egy nap többet gyűlölködnek, mint a másik oldal 20 év alatt.

Akkor mégis mi a francról beszélsz?


Ne idegesíts fel, mert ez már tényleg mindennek a teteje...

2015. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy eddig nektek nem azzal volt a problémátok vagy 8 éven keresztül, hogy a baloldal egyfolytában védi a cigányokat?

Most meg már az a bajod, hogy az MSZP rasszista?


Mi a jóisten bajod van neked?

2015. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Hiába linkelem be a vállaltan balliberális 168 órát vagy szólaltatom meg Vityát, hogy a maszoposok bőszen cigányoznak, vagy az MNO felvételét, hogy az akasztást a gyűlésen résztvevők éltették, úgy teszel, hogy ezek elszeparált, ritka jelenségek. Vagy az Amerikai Népszavát is mutattam, mondtam, hogy nézd meg a balhoz húzódó oldalakat, mégis úgy teszel, mintha ott nem lenne semmi.


Emlékszel arra, hogy 2004-ben a kettős állampolgárságról szóló népszavazáson az MSZP 23 millió románnal riogatott a "munkahelyek védelmének érdekében", és azóta is nem egy MSZP-s tartja románnak / szlováknak elszakított nemzettestvéreinket ?


Én lenézem a kurucinfósokat, nem akarok minden zsidót, cigót, homokost megégetni, meg mindenkit templomjárásra és íjászkodásra kötelezni, mégis jobboldali vagyok. Most ilyenkor képzavar van, Ketyege ?

2015. márc. 22. 23:40
 34/48 anonim ***** válasza:
91%
Akkor most a jobbikosok MSZP-szavazók lesznek, mert a Jobbik puhul és igazából az MSZP a cigányellenes, vagy mi? :D
2015. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Az egész ballibeláris sleppnek a hiteltelenségét és erkölcstelenségét igazolom ezzel a cigányozásukkal.


Egyik évben nagy cigánybarát, a következő pillanatban pedig mindennek elhordja, közben minket oktatnak ki rasszizmusból. Olyanról nemigen lehet hallani, hogy Jobbik szavazók verekedtek össze cigányokkal vagy liberálisokkal, ellenben DK-s nyuggerek büszkén vállalják, hogy megruházták Gulyás Mártont, a liberális széplelket.

2015. márc. 22. 23:42
 36/48 anonim ***** válasza:
0%

"Olyanról nemigen lehet hallani, hogy Jobbik szavazók verekedtek össze cigányokkal vagy liberálisokkal"


Akkor Gyöngyöspatán mi volt az a dzsembori 4 éve?

2015. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

"Egyik évben nagy cigánybarát, a következő pillanatban pedig mindennek elhordja, közben minket oktatnak ki rasszizmusból."


És honnan veszed, hogy azok az emberek védik a cigányokat, akik utálják Orbánt a cigány származása miatt?

Érdekes, nekem egyből beugrott, hogy valószínűleg két külön csoportról van szó, akik ebben nem értenek egyet egymással.

Neked miért nem? Várjunk csak, talán azért, mert túl beszűkült vagy ilyen bonyolult gondolatokhoz?

2015. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

12-es kommentelő figyelmébe, aki az alábbi mondatot írta:


"Előszöris nem mindenki keresztény ebben az országban. Én pl. pogány vagyok (az ősmagyarok is) és ahogy elnézem a vallásokat, az is maradok."



Az "ősmagyarok" alatt gondolom az első ezredforduló előtti időket érti.

Nos, az a nagy helyzet, hogy a honfoglaló magyarság bizony keresztény volt.

Az eltérés a rítusban volt, nem a vallásban.

A pogány (pagus, paganus) szót mifelénk latinul a "scythico gentili et ethnico ritu"-nak is nevezték, ami gyakorlatilag a szkíta kereszténységet jelöli.

2015. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű szélsőjobbosok öltek cigányokat.



[link]


[link]



A cigánygyilkosságok kapcsán lenne néhány kérdésem:


Miért kerültek a titkosszolgálatok a parlamenti vizsgálóbizottság látókörébe mint gyanúsítottak ?


Tudod, hogy a gyilkosok sofőrje, Cs. István miként működött ?


Mennyire életszerű az, hogy az egyszerű honpolgároknak milliós mesterlövész puskára is telik a sörétesek mellett ?

2015. márc. 23. 00:11
 40/48 anonim ***** válasza:
7%
Igen, szkíta keresztények voltak az ősmagyarok és Jézus is sumér volt, tehát magyar, vagyis etruszk. :D
2015. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!