Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik sokan, hogy az...

Miért hiszik sokan, hogy az MSZP és társai azonosak a szocializmussal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a magyar politika abból áll, hogy mindenfélét rásütünk egymásra. Az LMP miért SZDSZ? A Jobbik miért náci? Így a legegyszerűbb kampányolni valami ellen, hogy rájuk sütünk valami bélyeget, ami rossz, így a legnagyobb retardált barom (a magyar nép kb 60-80%-a) is felfogja, hogy kire kell szavaznia. És hogy ki ennek a típusú politikának a legnagyobb mestere? Talán aki 4 év kormányzás után is Gyurcsány arcával plakátol, nem ám a saját döntéseivel...
2014. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem tudom, hogy miért hiszik azt egyesek, hogy a DK és az Együtt akármennyiért miért nem azonos az MSZP-vel, amikor a vezető tagjai mind volt MSZP-sek. Meg azt sem tudom, hogy a magyar választó memóriája miért 4 évig tart. Miből gondolják azt, hogy most majd az MSZP megmutatja, hogy mi a tuti. Volt rá 3 ciklusuk.
2014. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert a szocializmusban Moszkvának adtunk mindent, most midnent Brüsszelnek.


A gyarmattartó neve változott, de minden maradt a régiben... Horn Gyula nem véletlenül volt népszerű nyugaton, már a kezdetek óta elfogadták az ex mszmp vezéreket.

A boltokban ma is ugyanúgy 3-4 nagy gyártótól találunk termékeket (más más csomagolásban) mint volt az a szocializmus alatt!

Nem sok minden változott, csak a keleti blokk gazdag országából. A nyugati blokk legszegényebbévé váltunk...

2014. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MSZP szavazóként tudom, hogy az MSZP nagyon messze áll a szocializmustól és még csak nem is igazán baloldali. Ugyanakkor sokkal közelebb áll hozzá, mint a Fidesz, vagy a Jobbik, a nagy árvalányhajas Horthy-nosztalgiával, amiből én speciel nem kérek. Ja, és kérdező bekerültél a letiltott felhasználóim listájába, mert privátban írt politikai oltogatások nem érdekelnek és nem is válaszolok rájuk.
2014. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!