Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes Magyarországról még...

Érdemes Magyarországról még 2018 előtt lelépni, amíg a Jobbik nem kerül kormányra?

Figyelt kérdés

Rosszabb esetben belekezdenek a programjuk megvalósításába.

Jobb esetben meghúzzák magukat, mint a Sziriza és Fidesz 2.0 lesz belőlük.


Szerintem még a jobb eset is elég rossz, szóval érdemes menni?

Tudtok olyan országot, ahol jól megfizetik a kemény munkát?


2015. márc. 22. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem, csak a ha zsidó vagy. Ha az lennék én is elhúznék.
2015. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok zsidó.

Ennek ellenére nm akarok fasizmusban élni, mivel már jelenleg is eléggé elnyomva érzem magam.

2015. márc. 22. 18:41
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Én csak akkor gondolnám meg, hogy itt maradjak vagy hazatérjek, ha a Jobbik kerülne kormányra. Minden más kormány garantálja az ország vesztét.
2015. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
ugyan addigra az oroszok már nem fogják öket pénzelni és eltünek a sülyesztöben nincs mögötük semmi teljesitmény
2015. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

"Rosszabb esetben belekezdenek a programjuk megvalósításába."


Mi az a vállalhatatlan, minősíthetetlen, horribile dictu a programjukban ?



"Ennek ellenére nm akarok fasizmusban élni, mivel már jelenleg is eléggé elnyomva érzem magam."


Miért lenne itt fasizmus és miért érzed magad elnyomva ?

2015. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Aki magyar, az manapság joggal érezheti magát elnyomva. Más nem igazán, legalábbis Magyarországon.
2015. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fasizmus...te jó ég. Kezd körvonalazódni a negatív hatása a sárga házak bezárásának. Elnyomás...szintén zenész. Most aki megbolondult az nyugodtan menjen nyugatra mosogatni, még a végén bolondként leszúr valami ártatlant az utcán. Legyen határozottan zavart viselkedésű külföldön.
2015. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16:


Ja, így már igazad van, az tényleg nem állapot, hogy magyarba rúgni nyugodtan lehet, ellenben ha rosszat gondolsz a cigányokról vagy zsidókról, akkor meg megfeszítenének. Így tényleg lehet elnyomásról beszélni, de a kérdező valszeg nem emiatt emleget elnyomást, hanem amiatt, mert nincs melegházasság.

2015. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!