Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes Magyarországról még...

Érdemes Magyarországról még 2018 előtt lelépni, amíg a Jobbik nem kerül kormányra?

Figyelt kérdés

Rosszabb esetben belekezdenek a programjuk megvalósításába.

Jobb esetben meghúzzák magukat, mint a Sziriza és Fidesz 2.0 lesz belőlük.


Szerintem még a jobb eset is elég rossz, szóval érdemes menni?

Tudtok olyan országot, ahol jól megfizetik a kemény munkát?


2015. márc. 22. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy érdemes lelépni. Teljesen mindegy ki kerül kormányra.
2015. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Honnan kellene, hogy tudjuk? Még nem voltak kormányon, bár mindenesetre én bízok bennük.


Amúgy szeretem az ilyen hülye kérdéseket. Már meg van a véleményed és jöhet bármilyen ellenvélemény, nem jelent semmit. Valójában csak megerősítésre vágysz, szóval ezt meg is adom neked:

"Teljes mértékben egyet értek veled. Javaslom, hogy mihamarabb lépj le Németországba meg Angliába mert ott kolbászból van a kerítés!"

2015. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
NEM fog kormányra kerülni. De ennek ellenére csak rosszabb lesz a helyzet Magyarországon.
2015. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

nesze nektek...

"Magyarország jobban teljesít!"

2015. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Aki nem bír idehaza a saját hazájában sem boldogulni, annak érdemes lelépni innen, de ehhez a Jobbiknak semmi köze nincs és nem is lesz :)
2015. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Az elsővel maximálisan egyetértek. Itt már se nyugdíj, se jövő az én generációmnak és a fiatalabbaknak. Amint tehetem (2-3 év) kiköltözök Ausztriába, még az állampolgárságomat is leadom. Legalább a leendő gyerekeim normális országban nőjjenek fel. Ott, ahol még a kukás is annyit keres, mint itthon sok diplomás.
2015. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

"Aki nem bír idehaza a saját hazájában sem boldogulni, annak érdemes lelépni innen, de ehhez a Jobbiknak semmi köze nincs és nem is lesz :)"

Nem ok nélkül nem bír boldogulni. Nevetségesen alacsonyak a fizetések, kivéve, ha focista vagy s*ggnyaló gaver vagy. Akkor még diploma sem kell, mint láthattuk. Hihetetlen, hogy 90 ezret kínáltak itthon ugyanazért az állásért, mint Ausztriában 2500 euróért. Az illető amúgy ötösre diplomázott és nem büfé szakon.

2015. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

Én kb 1 év múlva megyek. Úgyérzem,homoszexuálisként ebben az országban nem tudnék boldog lenni,akkor meg aztán pláne nem,ha a Jobbik kerül kormányra.

Lehet lepontozni.

2015. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Veletek, homoszexuálisokkal semmi bajom, de sajnos a legtöbb országban is van diszkrimináció, közösségből való kirekesztés, megkülönböztetés...

Sajnos ez mindenhol követni fog téged!

2015. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

# 9


Ne arra gondolj,hogy ha kikerülök,akkor rózsaszín tangába fogok mászkálni az utcán. Csupán az elvről van szó. Ne utáljon a munkatársam,ha kiderül,hogy meleg vagyok,ne érdekelje az államot az,hogy én kivel mit csinálok a 4 fal között,stb. Nem vagyok kiváncsi a homofób viccekre,és amilyen primitíven hozzáállnak egyesek. Igen,nyugat-európában sem mindenki toleráns,de nem megy neked,ha megtudja rólad,hogy meleg vagy,hanem legalább a látszatát adja,hogy elfogadja. És ennél nekem nem kell több,de ez legyen meg. Ittthon ez sincs meg.

2015. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!