Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye a Jobbik lépéseket tesz...

Ugye a Jobbik lépéseket tesz az ügyben, hogy a szovjet emlékművet eltüntessék Magyarországról? (szóval nem áthelyezgetés)

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 22:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
48%
jó hogy ez a legnagyobb gondod jelenleg...
2010. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Üdv! Ajánlom figyelmedbe (benne a válasz):



http://www.youtube.com/watch?v=mm03sDXWtI0

2010. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Most jelen pillanatban tényleg ez a legnagyobb gondom, hisz régóta böki a csőröm, illetve elolvastam konkrét eseteket is a szovjet "felszabadításról". Egyszerűen felháborító ez a jelkép. Tervezem azt is hogy lehugyozom a temetőben az ismeretlen orosz katona sírját.
2010. febr. 15. 22:43
 4/44 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem értem,hogy mit keres még mindíg ott.Köszönhető azoknak akik az ezer éves árpádsávos történelmi lobogónkat lefasisztázzák.De egy mocskos diktatúra "emlékművét" védik...Nah ezért hivják őket hazaárulóknak.

Hidd el,elfog az onnan tünni!


Szebb jövőt

2010. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
És engem nem a jelkép zavar, hanem maga hogy ott van. A jelkép önmagában tök mindegy, itt a megalázott emberek méltóságáról szól hogy egy ilyen szarság lehet a szabadság terén. viccc.
2010. febr. 15. 22:45
 6/44 anonim ***** válasza:
54%
A világ minden országában tiszteletben tartják a katonai emlékműveket csak magyarországon vannak olyan trógerek akik meggyalázzák őket! Az oroszok nem szórakozásból jöttek magyarországra őket megtámadták ha nem tudná valaki, és a magyar hadsereg a támadók között volt! Ennek ellenére oroszországban soha nem gyaláztak meg magyar emlékművet!
2010. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
27%

22:43 vok


Bocsánat,elírtam:


"Ezért IS hívják őket hazaárulónak"


Így már helyes...

2010. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
58%

Semmi baj nincs,hogy van egy emlékmű,mely egy nem túl dicsőséges korszakra emlékeztet.Tudomásom szerint a lebontása diplomáciai bonyodalmakat okozhat.

Az Árpádsávos zászló,hiába történelmi emlék,de a NÁCIK használták,és ezzel devalválták,mint történelmi emléket.Szálasi sem volt különb mint a szovjetek,őt mégis istenítitek.

Te pedig,ha képes lennél egy halott sírját lepisálni,utolsó ember vagy.Sírokat tisztességes ember nem rongál,és nem gyaláz meg.Szégyelhetnéd magadat !

2010. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
52%
A kérdezőt gondolom az már nem zavarja, hogy a hungaristák minden februárban tömeggyilkosokra emlékeznek, a fent említett párttal és rohamosztagjának tagjaival karöltve. Mert ha korrektek akarunk lenni, akkor őket is be kellene tiltani.
2010. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
6%

Én azt mondom hogy a demokrácia sárba tiprása az ún. "tiltott önkényuralmi jelkép"

Egyébként én egyik rendszerben sem élnék, de ha muszáj lenne választani akkor inkább kommunizmus. Ti mit gondoltok erről?

2010. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!