Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kezdenek majd el (mondju...

Mikor kezdenek majd el (mondjuk) teli metrószerelvényeket felrobbantgatni a terroristák?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 06:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Amint beteszik a lábukat a magyar katonák a világ legselejtesebb, legmocskosabb országába, Irákba!
2015. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönjük meg a Fidesznek. Főleg, hogy ha még egy nagy rakás ember is meg fog halni akármilyen robbantásba,vegyi terror cselekménybe...akármibe! Köszönjük mindenható Fidesz!
2015. márc. 22. 13:55
 23/26 A kérdező kommentje:

HakapesziM! Honnan tudod, hogy 2004-ben még kicsi voltam?

A nutellás üveghez is csak úgy jutottam hozzá, hogy terítőstől a fejemre rántottam az asztalról. Még az orvoshoz is elvittek, hogy néger lett a gyerek.

2015. márc. 22. 14:00
 24/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk az ellenzék összefog összerak pár kiló nagy hatású bombát, a főváros több pontját felrobbantja, aztán meg jöhet a cirkusz. A terroristák úgy is el fogják vállalni, hogy ők voltak. Csak egy ötlet.
2015. márc. 28. 15:27
 25/26 anonim ***** válasza:
Most őszintén, hány éves vagy?
2015. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez fontos?
2015. ápr. 6. 14:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!