Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok?

Kire szavaztok?

Figyelt kérdés
Miért pont arra a pártra szavaztok?
2010. febr. 16. 17:13
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
6%
Munkáspárt
2010. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
74%
Szánalmas, hogy még vannak olyan emberek akik majd az mszp-re fognak szavazni. Nem tudom elképzelni, ők nem ebben az országban élnek?
2010. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
71%

JOBBIKRA!!!!!!!! Izraeli dakota Viktorra nem szavazok!

Mszp-re meg már szót sem érdemes pazarolni..

2010. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
79%
JOBBIK!!!!!!
2010. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%

"Szánalmas, hogy még vannak olyan emberek akik majd az mszp-re fognak szavazni. Nem tudom elképzelni, ők nem ebben az országban élnek?"


De, ők is ebben az országban élnek. És képzeld, nem találtak másik pártot, amely számukra az MSZP-nél jobb alternatívát nyújtana.

2010. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
MSZP-re szavazók, ti még nem éheztek! Miattatok lesz forradalom!
2010. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
79%
Jobbik!
2010. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Társaságban elég menő 'az MSZP-re szavazni', mivel azt jelenti, hogy az ég világon semmi valódi problémám nincsen (leszámítva esetleg vmi egészségügyit, de szerencsére 'baloldali orvoshoz' járok):


Nem éhezem, nem fenyegetnek a tartozások, ha vállalkozásom van jól megy, nem vették el a lakásom, tele van a hűtő, mindent nagyjából időben ki tudok fizetni és főleg teszek rá, hogy más meg nem!:)


"...a többi ember biztos csak nem elég ügyes, nem elég tehetséges, vagy tanult ahhoz, hogy úgy megéljen mint én, egyszerűen szerencsétlenek és buták..."


"...bízom a szakértő politikus államférfiúink hozzáértésében, bízom a demokráciában, Mesterházy for President!..."


Nyugdíjas MSZP-s: "...a fiatalok hiába hangoskodnak, még tapasztalatlanok, talán 50 év alatt nem is szabadna engedni, hogy szavazzanak, én már megéltem a..."



Ez annyira tipikus MSZP-s mentalitás, nem?:) Ugyanígy egyes körökben a Jobbikra szavazni = nagy gázban vagy anyagilag és/vagy nem bízol a demokráciában és/vagy tanulatlan vagy, míg a Fideszre = annyira nem vagy nagy gázban és/vagy józanul szemléled a történéseket, még nem veszett oda minden bizalmad.


Én ezeket a sztereotípiákat véltem felfedezni a környezetemben.


A kérdésre válaszolva pedig még nem tudom, azt hiszem azt szeretném, hogy a Jobbik bekerüljön, mivel sok mindent szóvá tesznek ami engem is zavar, viszont a Fidesz nyerjen 2/3-dal, hogy ne tudjanak sírni, hogy nem tudnak nyugodtan kormányozni. Amit a Jobbik hangsúlyosabban szóvá tesz és engem is zavar:


- Némely cigányok viselkedése és főleg a feleslegesen brutális, erőszakos bűnözésre, gyilkosságra való hajlamuk (ez nem vita tárgya(!), nem genetikailag értem természetesen, hanem sokan így nevelkedtek/nevelkednek), ill. ehhez a jelenlegi vezetés hozzáállása.


- Hogy erősen fogy a magyar, szerintem, elnézve a környező államok népességének alakulását az utóbbi sok tíz évben, itt legalább 20 millió magyarnak kellene lennie, ha nem is ebben az országban, de legalább a Kárpát-medencében. Az országban mondjuk 16-17 milliónak. De nem így van és ennek oka van. Nem, nem a zsidók:) egyszerűen csak nem támogatják eléggé a fiatalok gyermekvállalását, pl. nekem is már lenne szerintem két gyerekem (szeretném), ha megengedhetném magamnak...


- Szeretném ha inkább itthon maradna a pénz, minthogy külföldre vigyék a kereskedő multik az iszonyat mennyiségű profitot. Ami önmagában lehet nem lenne baj, ha mondjuk nekünk is lennének pl. CBA-ink külföldön, de mivel nekünk semmi nincs külföldön, mi viszont el vagyunk árasztva kereskedő multikkal, így elég egyoldalú a dolog..


Nem tudom, hogy a Jobbik alkalmas lenne-e arra, hogy kormányozzon és egyáltalán mit művelnének az országgal, de ettől nem is kell tartanom, úgyhogy én lehet, hogy rájuk szavazok, tudom "magyarkodnak" (az ősnyelv meg a többi baromságtól pl. ki vagyok...), meg szélsőségesek is, de ártani nem ártok vele, hiszen úgysem nyernek. Viszont nyíltan beszélnek valódi problémákról amivel rákényszeríthetik a Fideszt, hogy foglalkozzon olyan kérdésekkel is, amiket lehet hogy amúgy hanyagolna..

2010. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

"De, ők is ebben az országban élnek. És képzeld, nem találtak másik pártot, amely számukra az MSZP-nél jobb alternatívát nyújtana."


nem is kerestek! jó hülye ki rájuk szavaz

nézd már meg milyen emberek vannak ott

valaki megnézi képen gyurcsányt és kiröhögi az országot


szánalom

2010. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

JOBBIK


Persze, hogy vannak olyanok, akik az MSZNP-re szavaznak. Akik eddig jol eltek es ezutan is tudnak lopni azok kire szavazzanak? Milliardosok, hazaarulok, besugok ne is szavazzanak a Jobbikra. Nem lenne melto a Jobbikhoz, ha ilyen tamogatoi lennenek.

2010. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!