Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy alig dolgozunk?

Figyelt kérdés

Kikerülve az iskolapadból, ami egy H-V 0-24es állandó idegeskedés és munka, dolgozunk egy hónapban 22 napot - ünnepnapok és akkor van havi két nap fizetett szabi, meg betegszabi, meg mára ennyi volt a meló gyerünk haza meg teázgatás kávézgatás, most ebédelünk, 1 hét és karácsony most nincs sok meló, most volt új év, most nincs sok meló.

Egészen konkrétan totál feleslegesnek tartom, hogy ezért nyúzzák az embert 12 év + diplomáért, hogy aztán olyan feladatot végezzen, amit egy általános iskolás is megcsinálna ha betanítják rá.

Engem nem zavar, megfizetnek, csak a passzivitás is fárasztja az embert, talán még jobban, mintha van mit csinálni.


2015. márc. 7. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért kell izzadni a diplomáért hogy utána életed végéig ne csinálj semmit csak kapd a pénzt.Bevágnak valami irodába ahol csak annyit kell csinálnod hogy szürcsölgeted a kávét azt kész.Nem értem ezzel mi a baj
2015. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nekem aztán semmi bajom vele, csak eddig mindenki azt mondta, hogy az élet majd nehéz lesz, hogy húha addig örüljetek amíg suliba kell járni
2015. márc. 7. 19:51
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen ezt mondják mert általában tényleg nehéz az emberek élete a suli után és csak "pár" szerencsés embernek adatik meg az hogy szinte semmit sem kell csinálniuk és mégis dől a lé nekik


Nem mindenki diplomás,nem mindenki szerencsés és nem mindenkinek van jó ismerettsége

2015. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki lébecol, jár a szája, az nem is lép tovább. Aki keményen dolgozik akár hétvégén is, ott azért jóval nagyobb erre az esély. Amúgy a tanulmányok szerint valóban: Sok munkaórát dolgozunk, de az nem hatékony.
2015. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14


Te most miről beszélsz?

2015. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!