Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy alig dolgozunk?

Figyelt kérdés

Kikerülve az iskolapadból, ami egy H-V 0-24es állandó idegeskedés és munka, dolgozunk egy hónapban 22 napot - ünnepnapok és akkor van havi két nap fizetett szabi, meg betegszabi, meg mára ennyi volt a meló gyerünk haza meg teázgatás kávézgatás, most ebédelünk, 1 hét és karácsony most nincs sok meló, most volt új év, most nincs sok meló.

Egészen konkrétan totál feleslegesnek tartom, hogy ezért nyúzzák az embert 12 év + diplomáért, hogy aztán olyan feladatot végezzen, amit egy általános iskolás is megcsinálna ha betanítják rá.

Engem nem zavar, megfizetnek, csak a passzivitás is fárasztja az embert, talán még jobban, mintha van mit csinálni.


2015. márc. 7. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha neked az iskola H-V 0-24 állandó idegeskedés és munka, valamit nagyon rosszul csináltál.


Az is érdekes egy állás, ahol diplomád van, jól megfizetnek, mégis általános iskolai szintű a meló (nohiszen').


Szintén, még az önkormányzatoknál is a legvadabb időszak a december-január...


Igazából így ez a kérdés 0 konkrétumot tartalmaz, és csak egy fingás a levegőbe, magamutogatás alapon :-D

2015. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
20%
Úgylátszik az ingyenélő Horthysta uralkodó osztály mai utódai egyre jobban lábra kapnak és a fejünkre nőnek megint...nem kéne hagyni amíg nem késő!
2015. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen, csak neked. Én speciel éjjel, hétvégén és ünnepnapon is sokszor dolgozom - ha kell.

Amikor meg nem kell, akkor előfordul, hogy hétköznap is tudok akár szabadnapot csinálni.

(Ügyvéd vagyok, önállóan dolgozom, magam osztom be az időmet.)

2015. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ügyvéd vagyok, és még egy ilyen személyes üzenet, és jelentelek!!!
2015. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor írhatsz a kérdéshez is és láthatod, hogy nem én írogattam...
2015. márc. 7. 13:56
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem is igazán azokról szól, akik keresnek, hanem akik nem, és sírnak, hogy nincs idejük semmire. Ha 12 órában dolgozol akkor nyilván megkapod a pénzed érte.

Tehát ha valaki 8 órában dolgozik, az közel sem úgy néz ki, mint ahogy beállítják.

Suliba bemégy 8ra fél négyig szórakoztatnak, aztán arra gondolsz mire hazaért és 8-10ig tanulsz akkor nem leszel lemaradva. Persze aki nem tanul annak tényleg könnyű, főleg ha a lelkiismertetét is sikerül kizárnia.

2015. márc. 7. 14:03
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem mondtam, hogy te írtad...
2015. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
például felvenni a telefont leírni amit mond, felvezeti excelbe adatokat, színes prezentációt készíteni kész adatokból egyáltalán nem kell ismerni például a végeselem módszert
2015. márc. 7. 14:10
 9/15 anonim ***** válasza:

sokszor van az, hogy adott feladat elvégzéséhez elég tudni írni meg olvasni, meg két számot összeadni


de azért nem mindig :)

na ahhoz kellett az a 12 év :)

2015. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ami nem is 12 hanem inkább 16-17
2015. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!