Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért intoleránsak a magyarok?

Miért intoleránsak a magyarok?

Figyelt kérdés

A környezetemben gyakran viselkednek bunkóként.

Mire jó ez? Honnan jön ez nekik? Méltó ez egy kultúrnéphez?


2015. febr. 26. 21:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
36%

# 20

Ezt nekem írtad? (16-os vagyok)

Ha igen, olvasd el még egyszer a hozzászólásomat és próbáld értelmez, megérteni.


Ha pedig még így sem értesz velem egyet, akkor nyilván vannak érveid is a személyeskedésen kívül.

2015. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
43%
*értelmezni
2015. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
79%

"Ezt nekem írtad? (16-os vagyok)

Ha igen, olvasd el még egyszer a hozzászólásomat és próbáld értelmez, megérteni.


Ha pedig még így sem értesz velem egyet, akkor nyilván vannak érveid is a személyeskedésen kívül."


Ki másnak? Nem 17-es vagy egyébként?

Így te kéred, hogy "próbáljam értelmezni"? :D


Egyébként értette mindenki, úgy mint az esti félbites hozzáröffenéseket, más esetben már a kérdés is rég eltűnt volna.

Amúgy sem értek egyet, mert eléggé "toleránsak" ezek a magyarok, mert nem tudom emlékszel-e mikor a szlovákok 2-3 éve még falat is csináltak már.


Az, hogy vannak akik nem tudnak beilleszkedni még nem biztos, hogy csak a magyarok hibája, de hát mint az intoleráns jelzőt ugyanúgy ráhúzzátok mindenkire pont általánosítva. :)

2015. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
36%

"mikor a szlovákok 2-3 éve még falat is csináltak már."

Ez most hogy jön ide? Azt akarod mondani, h ha a szlovákok falat emeltek, akkor nekünk is szabad intoleránsnak lennünk? Vagy mit akartál ezzel?


A többi írásoddal kapcsolatban... Személyeskedésen kívül még mindig nincs mondanivalód? Kár.

2015. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
53%

"Ez most hogy jön ide? Azt akarod mondani, h ha a szlovákok falat emeltek, akkor nekünk is szabad intoleránsnak lennünk? Vagy mit akartál ezzel?


A többi írásoddal kapcsolatban... Személyeskedésen kívül még mindig nincs mondanivalód? Kár."


Úgy, hogy máshol sem szeretik a kedvenceiteket, csak ott ugye mivel ugyanolyan magyarellenesek mint ti így nem foglalkoztok vele. :)


Arról mi a véleményed amikor a magyarokat parasztozzák például? Az nem intolerancia?


Elhiszem, hogy nektek könnyebb intoleránsozással lerendezni a dolgot. Aztán meg csodálkoztok a szélsőjobb térnyerésén.


A "személyeskedésről" annyit, hogy addig ne nagyon akarj már észt osztani amikor a saját válaszod számát nem tudod kicsivel később helyesen! :)


Ráadásul igazából te sem reagáltál azok válaszára sem akik írták a nyugati példát, csak tereltél egyet.

2015. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
21%

"A "személyeskedésről" annyit, hogy addig ne nagyon akarj már észt osztani amikor a saját válaszod számát nem tudod kicsivel később helyesen! :)"


Mindjárt vízbe fojtom magam, amiért elírtam egy számot. Akkor megnyugszol? Bár egy hibának nem tudom mi köze a "személyeskedéshez", hacsak annyi nem, h ez a mondatod is az volt.


"Ráadásul igazából te sem reagáltál azok válaszára sem akik írták a nyugati példát, csak tereltél egyet."


De igen, reagáltam. Ha te azt terelésnek nevezed, az a te dolgod. Bár ha csak terelés, akkor nyilván könnyedén tudnád cáfolni, vagy esetleg érdemben válaszolni.


"Úgy, hogy máshol sem szeretik a kedvenceiteket"


"Kedvenceink"? Mire fel a többesszám?

És kinek a kedvencei? Nekem biztos nem.

Csak mert nem általánosítok és nem gyűlölök egész népeket, már rögtön a kedvenceim? Szerintem inkább ez a "terelés".


"...amikor a magyarokat parasztozzák például? Az nem intolerancia?"


Nem, ezt általánosításnak hívják. Az intolerancia egészen mást jelent.

Minden magyar nyilván nem paraszt, de tény, h sokan azok.

2015. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Én a gyűlölködést nem mint etnikai konfliktust értettem, hanem azt, amikor a magyarok magyarokat gyűlölnek és kötekednek velük.
2015. febr. 27. 12:05
 28/34 anonim ***** válasza:
58%

"Nemnem, én kifejezetten a magyarok miatt szégyellem."


Szerintem akkor menj is el innen és ne valld magad magyarnak. Neked is jobb lesz, nekünk is jobb lesz.


Kérdésre válaszolva, semmivel nem vagyunk intoleránsabbak más népeknél, szóval ez általánosítása.

De lehetne pontosítani a kérdést: milyen téren vagyunk intoleránsabbak másoknál? A cigányok miatt? Arról annyit, hogy nyugatról könnyű beszélni az elfogadásról és az integrációról, mikor ott közel nincs belőlük ennyi, mint itt nálunk, de mikor kimentek cigányok Franciaországba, akkor az első repülővel küldték is vissza őket Romániába a toleráns, liberális és elfogadó franciák, szóval erről ennyit. Méltó ez a francia kultúrnéphez?

2015. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"Én a gyűlölködést nem mint etnikai konfliktust értettem, hanem azt, amikor a magyarok magyarokat gyűlölnek és kötekednek velük."


Erre csak egy példát tudok: egy rokonom még 1956 után disszidált Németországba és német nőt vett el. Szoktunk velük találkozni és ha olyan a téma, akkor a németek is ugyanúgy szidják a másik német ismerőseiket, mint itt nálunk.

Nyilván magyarból több bunkót tudsz mondani, mint pl. amerikaiból, ennek az az egyszerű oka, hogy magyarból egy "kicsit" több embert ismersz.

2015. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
25%
Nem is vallom magam magyarnak. Ha bárkinek megemlíted, egyből szarnak néz, bárhol a világon. El csak azért nem takarodtam még ebből a fertőből, mert annyira szar a helyzet hogy nem tudtam elég pénzt összeszedni rá. Bár lehet hogy még batyuscigányként is jobb lenne nekivágni a világnak mint ezt az ostobaságot megélni nap mint nap ami "itthon" megy. Vagy a cigányozást/zsidózást hallom valakitől, vagy Orbán/Vona dicsőítését, vagy a chemtrail/haarp/szabadon ébredők baromságokat, vagy a "höblöblöblöTURULhöblöblöSZENTKORONAhöblöblö" egybites gyökérséget. Nincs az embereknek témája, bele vannak süppedve ebbe a balkáni intellektuális mocsárba.
2015. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!