Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az a kifejezés a...

Mit jelent az a kifejezés a jobbikor berkekben hogy vannak magyarok és vannak MAGYAROK?

Figyelt kérdés
Valaki ezt elmagyarázná nekem?
2015. febr. 8. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyet még nem hallottam.
2015. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*jobbikos
2015. febr. 8. 16:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, erre gondoltam, de miért csak az lehet korrupt aki nem magyar?
2015. febr. 8. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, mivel ilyen nincsen. Ez a kérdés csak egy bárgyú provokáció, Jobbik ellenes uszítás.
2015. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

"Én ilyet még nem hallottam."


Nyugi mások sem.

2015. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

"Utolsó igazad van, erre gondoltam, de miért csak az lehet korrupt aki nem magyar?"


Mert a magyar ember nem korrumpálódik. Ez egy alapvető törvény mely alapján fel lehet ismerni a magyarokat, a becsület törvénye.

2015. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rubicon87 ***** válasza:

"ma 17:55"


1, 2, 3 és most ébredtél fel hogy bilibe lóg a kezed.

2015. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

" Semmit, mivel ilyen nincsen. Ez a

kérdés csak egy bárgyú provokáció,

Jobbik ellenes uszítás."


Ez a legjobb kártya, amit elővehettek.

Ellenben ha tényleg egy hülyeség a kérdés akkor ez miért lenne provokáció?

Mivel lehet provokálni valakit?

2015. febr. 8. 18:19
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a provokáció az ha törölteted más ember válaszát egy másik ember kérdésénél, mert neked nem tetszik amit írt.


Nekem ilyen soha nem jut eszembe a saját kérdésemnél sem, ez a legnagyobb gyávaság. A kérdésre visszatérve aki eleget olvas neten az tudja miről van szó a kérdésben. Valami olyasmi hogy szerintetek aki nem jobbikos az nem lehet igaz magyar. Ha ezt felvetem ezt az eszmét és amire választ szeretnék kapni, ezzel én most bárkit szerinted provokálok? Ez lenne?

2015. febr. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!