Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbiknak mi a baja a...

A jobbiknak mi a baja a zsidókkal?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 20:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Gaudi-Nagy Tamás, (született Nagy Tamás, Budapest, 1971. augusztus 12. – ) ügyvéd, jogvédő, politikus, 2010-2014 között a Jobbik Magyarországért Mozgalom országgyűlési képviselője. :forrás:wikipédia ( [link]
2015. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

,,Nem lett kivágva, ugyanis formálisan soha nem is volt a Jobbik tagja. EP képviselő akart lenni, a Jobbik viszont ezt nem akarta, így szakítottak.''

Erre az előbb adtam forrást, szóval hülyeséget beszélsz.


"De a párt tagjainak 80% elhatárolódik azoktól a ,,zsidózásoktól'' "


Erről van valami konkrét statisztika?

Engem egyébként nem a tagok érdekelnek, hanem a párt vezetői, mert ők határozzák meg az irányvonalat. Például azok, akiket az általam belinkelt index videóban is láthatsz''. Amit belinkeltél nem könyvelem antiszemitizmusnak, előző hozzászólásomba kifelytettem.


"rengeteg minden lenen aminek annyira hírértéke van mint Gyurcsány Ferenc hülyeségeinek."


Például?

"ki kellene maradni egy esetleges háborúból, vagy az hogy a kivándorlás problémájával foglalkoznak"

Ezeknek nincs hírértéke, ilyeneket egy 10 éves gyerek is felér ésszel.


,,- Hír az, ami közérdeklődésre tart számot. -

Volt ilyen esemény a Jobbik háza táján, ami megfelel ennek a tételnek és amit nem adtak le a sajtóban?''

Nem írtam le tökéletesen mire gondolok, gondoltam úgyis érteni fogod, de ha már ebbe kötsz bele akkor példának felhozom azt hogy több tévécsatorna is kapott bírságot már azért mert a Jobbik véleményét nem közölte. És azt is hogy a politikai műsorban kevesebb szereplésük van mint az LMP nek vagy a DK nak.

2015. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Gaudiról elmondanám, h papíron NEM VOLT PÁRTTAG. Az egy dolog, h a Jobbik frakciójában ült. Viszont hivatalosan nem lépett be a pártba.

[link]

"Gaudi-Nagy - aki ugyan nem a Jobbiknak a tagja, de az előző ciklusban az országgyűlési képviselője volt..."


"Amit belinkeltél nem könyvelem antiszemitizmusnak, előző hozzászólásomba kifelytettem."


Nem mondtam, h az antiszemitizmus. Csak zsidózás. Illetve a tömeg hergelése nyilvánvaló ostobaságokkal szavazatszerzés céljából.


"És azt is hogy a politikai műsorban kevesebb szereplésük van mint az LMP nek vagy a DK nak."


Elsőre is értettem, erre írtam, h amit a Jobbik csinál, annak nincs hírértéke.

A politikai műsorok nézőit nagyrészt egyébként sem a Jobbik szimpatizánsai adják. De a szimpatizánsokat nem is azok a témák érdeklik, amik az ilyen műsorokban vannak.

2015. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Miért, a cigányozástól megoldódnak a problémáink?

Nem.

A Jobbik tett valamit cigányozáson kívül, h megoldódjanak a problémáink?

Nem.

Akkor miről beszélünk?"


A Jobbik programban benne vannak az elképzelések a cigányság integrációjára, de azt élből letojja az összes párt, mivel "rasszista" találmány. Gratulálok, a lényeg a konzultáció, igaz? Vagy ha a megszokottól eltérő módszerekkel is meg lehet oldani valamit, az máris ürügy egy kis rasszistázásra. Azért még nem kéne ilyen hülyének lennie az összes pártnak, csak mert valaki elgondolása más.


"Nevesítsd azt akivel problémád van és ne egész népeket bélyegezz meg. Ugyanis ez a normális gondolatmenet."


Nevesítsd azt akivel problémád van a Jobbikból és ne egész pártot és szavazóit bélyegezd meg. Ugyanis ez a normális gondolatmenet.

2015. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
A jobbikosoknak azért van baja a zsidókkal, mert még beszélni se tudnak. A zsidó, kommunista és hasonló jelzőket bárkire és bármire rá tudják aggatni, arra is, aminek semmi köze ezekhez. Egyszerűen nem értik a fogalmakat, nem tudnak beszélni, ezért is szavaznak a Jobbikra.
2015. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%

"A jobbikosoknak azért van baja a zsidókkal, mert még beszélni se tudnak. A zsidó, kommunista és hasonló jelzőket bárkire és bármire rá tudják aggatni, arra is, aminek semmi köze ezekhez. Egyszerűen nem értik a fogalmakat, nem tudnak beszélni, ezért is szavaznak a Jobbikra."


Érdekes, én Jobbikos vagyok, de a zsidókkal nincs bajom, kommunisták meg nem igazán léteznek az országban. Néha pont ez zavarja az olyan libbantyúkat is mint a fenti válaszoló, mert a gyűlöletük ilyenkor vakvágányra fut. Sebaj, ilyen észjárással is be lehet jutni valahová :D

2015. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!