Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbiknak mi a baja a...

A jobbiknak mi a baja a zsidókkal?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 20:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
13%

19:


Bocs, de már meguntam, hogy hasonló kérdések hétről hétre felbukkannak. Az emberi lustaság netovábbja minden ilyen jellegű kérdés, mivel aki akar keresni az interneten az majdnem mindenre talál ott választ. Én elítélem az ilyen nyíltan provokatív kérdéseket, és pont a kérdés természeténél fogva érzem azt, hogy a kérdezőnek problémája van a magyarokkal, mivel szándékosan hergeli őket.

2015. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
43%
Így van.
2015. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
16. os, ha elolvasod miről beszélek, pont azt mondtam hogy a sajtó csak lejárató dolgokat mutat be a Jobbikkal, erre te bevágod a példákat, és nem veszed észre hogy pont ezt írtam hogy vannak ilyenek. De a párt nem ez, a pártba lévő emberek nagy része nem ezt mondja.
2015. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
82%

Mi ebben a lejáratás? Melyik része nem igaz a cikkeknek? A párt első emberei mondják ezeket.

Szerintem te nem veszed észre, h milyen a Jobbik. Ha ők azt mondják, h "ááá, nem vagyunk rasszisták, ez csak a szemét sajtó kampánya...", akkor te hiszel nekik. Ha kinyitnád a szemed talán látnád, h hetente van egy zsidózó-cigányozó beszólás a Jobbiktól.

És még egyszer sem hallottam, h a Vona elhatárolódott volna ezektől, vagy kivágta volna az illetőt a pártból.

2015. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
58%

Én többször is láttam, pl. Gaudi-Nagy Tamás. Ki lett vágva a pártból. És én azt látom hogy a politika tévéadásokban az LMP és a Dk is többet szerepel, amikor negyed annyi szavazatot se kaptak, s mi van amikor a Jobbik szerepel? Ahogy írtad a heti beszólást leadják. Mondjuk ez inkább havi mint heti, de konkrétan nekem az a bajom ha a pártnak ezt a részét bemutatják azt miért nem amit az alfahír en leírnak? Mert szerintem érdekes vélemény az is hogy ki kellene maradni egy esetleges háborúból, vagy az hogy a kivándorlás problémájával foglalkoznak, rengeteg minden lenen aminek annyira hírértéke van mint Gyurcsány Ferenc hülyeségeinek. De ha azokra van hely akkor a Jobbikra miért nincs?


De a párt tagjainak 80% elhatárolódik azoktól a ,,zsidózásoktól'', de konkrétan engem a párt többségi érdeke érdekel.

2015. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
75%

"Gaudi-Nagy Tamás. Ki lett vágva a pártból."


Nem lett kivágva, ugyanis formálisan soha nem is volt a Jobbik tagja. EP képviselő akart lenni, a Jobbik viszont ezt nem akarta, így szakítottak.


"De a párt tagjainak 80% elhatárolódik azoktól a ,,zsidózásoktól'' "


Erről van valami konkrét statisztika?

Engem egyébként nem a tagok érdekelnek, hanem a párt vezetői, mert ők határozzák meg az irányvonalat. Például azok, akiket az általam belinkelt index videóban is láthatsz.


"rengeteg minden lenen aminek annyira hírértéke van mint Gyurcsány Ferenc hülyeségeinek."


Például?

"ki kellene maradni egy esetleges háborúból, vagy az hogy a kivándorlás problémájával foglalkoznak"

Ezeknek nincs hírértéke, ilyeneket egy 10 éves gyerek is felér ésszel.


- Hír az, ami közérdeklődésre tart számot. -

Volt ilyen esemény a Jobbik háza táján, ami megfelel ennek a tételnek és amit nem adtak le a sajtóban?

2015. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
35%
Már bocs, de kicsodák a cigányok ebben az országban, hogy egyetlen negatív jelzőt sem lehet mondani rájuk? Ők itt az atyaúristen? Ja nem, mert már pár településen azzá is váltak. Miféle hülye felfogás az, hogyha valaki rávilágít a cigányság beilleszkedni nem akarására, akkor abból a sok okoska azt vonja le csak, hogy minek megy a cigányozás? Ettől nem oldódnak meg a problémáink velük! Én tudom használni az internetet, utánaolvastam a cigányok beilleszkedni nem akarásának (de nem holmi önjelölt bloggerek agymenésein), és ez alapján valamint saját tapasztalatok alapján ítélek. Na meg az a bizonyos zsidózás...oké, hogy nem kell ész nélkül zsidózni, de mindenkinek szive joga eldönteni, hogy most elítél egy terrorbombázást a gázai övezetben amit Izrael hajt végre vagy nem. Miféle hülye gondolatmenet az, ahol elvárjátok, hogy sem a zsidókkal sem a cigányokkal soha nem lehet problémája senkinek, ha mégis van, akkor fogja be a pofáját?
2015. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"Ettől nem oldódnak meg a problémáink velük!"


Miért, a cigányozástól megoldódnak a problémáink?

Nem.

A Jobbik tett valamit cigányozáson kívül, h megoldódjanak a problémáink?

Nem.

Akkor miről beszélünk?


"Miféle hülye gondolatmenet az, ahol elvárjátok, hogy sem a zsidókkal sem a cigányokkal soha nem lehet problémája senkinek"


Nevesítsd azt akivel problémád van és ne egész népeket bélyegezz meg. Ugyanis ez a normális gondolatmenet.

2015. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Ezzel a zsidózással nagy félreértésben vagy, ha már az antiszemitizmus hogy nem emlékezünk meg a holokausztra akkor én is antiszemita vagyok, nem tudom hogy az hogy van hogy a zsidó nép tragédiájára megemlékeznének a hozzád hasonlók, de Magyarországéra nem. A nép irtás borzalmas dolog, és ebbe beleértem a negyedik legnagyobb népirtást is, a zsidókét is. De akkor meg a másik háromra is meg kellene emlékezni, például az indiánokéra, amit a ti nagyra becsült liberalista szent példakép amerikátok művelt. A linkelt videódat is, ahogy még számos esetet én nem antiszemitizmusnak könyvelek el, hanem a zsidó nyalás megtagadásának, sajnos már a zsidó gyűlölet a liberálisoknál még egy a rasszizmusnál is súlyosabb vétek amit külön szó illet, mert hát nem akárkit utálnak azok, hanem a ZSIDÓKAT.

És amikor a jobbik már egyesek szemében azért is antiszemita mert nem tetszését fejezte ki azért amiért az Izrael Magyarország kosárlabda meccsről kitiltották a Magyar zászlót Izrael kérvényezésére mert szerintük az zsidó ellenességet szül, és azért is antiszemiták mert elítélik a palesztinok holokausztját Izraelben. Nekem ez a három eset jutott eszembe, de még millió egy van. És az összes ilyen cikk alatt vagy videó alatt vannak olyan kommentek hogy mocskos nácik. HA már valaki ilyen esetek elítéléséért náci akkor nem csodálom hogy a Jobbikot is annak hívják, az lenne abnormális ha nem annak hívnák.

2015. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudni akarod kit nem szabad bírálnod,csak ki kell deríteni,hogy ki uralkodik feletted.Itthon sajnos a Magyaroknak van a legkisebb joga.Hánynom kell tőle,hogy a csapból is.........
2015. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!