Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a magyar áruházláncok...

Miért a magyar áruházláncok fizetik a legkevesebbet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 12. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Na jó, ezeket a bruttó 300 ezer meg stb.... szerintem hagyjuk, egy kajli az egész cikk.
2015. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ezen most miért lepődünk meg?


Azért ők, mert jelenleg a mai politikai viszonyok nekik kedveznek, mondhatni monopol helyzetben és miért fizetnének többet, ha kevesebbért is megteszik, és nem merik ott hagyni az emberek, a bizonytalanra, a Lidl, Aldi ezek német cégek, szerintem ezt sem kell magyarázni, hogy azért nekik más az üzletpolitikai hozzálássuk.

2015. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
A Magyar vállalkozó ha monopol helyzetbe kerül tudhatóan olyan hogy fillérekért akar dolgoztatni mindenkit de még ezzel nem ér véget a történet mert ha csak ők tarthatnak nyitva vasárnap az temrék árakat is felviszik a termékek minősége meg már most is gyengébb mint a nagy multiknál, úgyhogy a vásárlók csak veszítenek ezzel az agyatlan rendelettel.
2015. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Azon a bruttó 300 ezren én is jót röhögtem. :D
2015. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kamuzzunk inkább bruttó 500-at és akkor elmondhatjuk, hogy példátlanul jól teljesít Magyarország. :D
2015. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

A Lidlben és az Aldiban kevesebb az alacsony keresetű, nem húzzák annyira le az átlagot, ennek ennyi a nyitja. "Irodistából" egy nagyobb (pl. Corvin CBA) üzletbe nem kell annyival több, mint a vásárlótéren lévőkből, egy kisebb (Pl. a Corvin Lidl) üzlethez képest.


De maga a felmérés valóban vicc így. Többet keres egy Lidl/Aldi dolgozó mint egy CBA-s (ez tapasztalat), de nem ennyivel...

2015. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!