Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinál rosszul a baloldal,...

Mit csinál rosszul a baloldal, hogy még mindig bőven 2/3a van a jobboldalnak?

Figyelt kérdés
Legfrissebb kutatások szerint a Fidesz még mindig szrrá veri az MSZPt. Az SZDSZes utód pártok be sem jutnának a parlamentbe.

2015. febr. 12. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Talán mert még mindig ugyan azokat a köröket futják és még mindig ugyan azt az ideológiát vallják és még mindig ugyan azokkal az emberekkel (az MSZP esetében ugyan azzal a névvel), mint ami 2010-ben a bukásukat okozta?
2015. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És még mindig nem mesélték el hogy mit szeretnének csinálni Magyarországgal... :))))
2015. febr. 12. 09:35
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a 2/3-ot meg ne hangoztassuk!
2015. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy még léteznek egyáltalán (és nem képesek új, hitelesebb alakokkal előállni).
2015. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
így van utolsó...az egyik része valóban az, hogy a baloldal ugyanaz, mint régen...de azért abban szerintem elég sokan egyetérthetünk, hogy a 2/3 azért IS van, mert az emberek jó része inkább nem ment szavazni...ha kvázi mindenki elment volna, és akármelyik ellenzéki pártra szavazott volna, akkor most nem lenne a fidesznek 2/3-ja semmiképp...csak egy gyenge többsége.
2015. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-asra értettem az utolsót.
2015. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem a Fidesz 2/3áról beszéltem hanem a jobb oldal 2/3áról!!!


A jobb oldalnak abszolút többsége van a parlamentben és a szavazatokban is! Ez elfelejtik azok akik csalásról fröcsögnek!

2015. febr. 12. 10:01
 8/13 anonim ***** válasza:
csalás tényleg nem volt. de viszont 100%-os következtetést így sem lehet levonni. sosem fogjuk megtudni, hogy aki nem volt szavazni, azok közül mennyi szavazott volna jobboldali és mennyi baloldali pártra. tudjuk, vannak az az olyan emberek, akik a másik ellen mennének szavazni. szerintem ezek vannak többen a tartózkodóknál is...tehát ha elmentek volna, lehetséges, hogy inkább újra szavaztak volna az MSZP-re, mert a fidesszel se jött be nekik.
2015. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8


Ez a demokrácia. Aki nem megy szavazni az vessen magára.

2015. febr. 12. 11:16
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
MSZP bűne a FIDESZ 2/3. Ha nem barmolták volna szét ennyire az országot akkor nem voksolt volna ennyi ember a FIDESZ-re.
2015. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!