Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van képük a kopogtatóknak...

Hogy van képük a kopogtatóknak este 8-kor zavarkodni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 07:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha hozzám jön 8-kor, úgy tarkón baxom hogy elfelejti kinek gyüjtött.
2010. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A szüleim még be is hívták őket. Ha rajtam múlik, elzavarom őket.
2010. febr. 11. 07:27
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbb embernél este 8 még nem olyan késő. Ha délután háromkor mennének, akkor meg senki nem volna otthon.
2010. febr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Mert a legtöbb dolgozó családot ilyenkor biztosan otthon találják kb. du.17h-tól az esti órákig. Ha délelőtt mennének, szinte senkit nem találnának otthon,csak a nyugdíjasokat,és sok kopogtató cédulát buknának.
2010. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon zavaró lehet, szerencsére nálunk még nem jártak. Engem az idegesít a legjobban, hogy egész nap, -hétvégén is- félóránként cseng a telefon. Mindegyik úgy kezdődik, hogy "Kedves Választópolgár..." Ha mindet végighallgatnám a fülemhez is ragaszthatnám a készüléket. Mivel idős szüleim csak telefonon tudnak szólni, ha baj van, nem kapcsolhatom ki, így kénytelen vagyok mindegyik csengetésre mindent eldobva ugrani.
2010. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
én elvileg gyűjtő vagyok, és múlt 7végén kaptunk egy papírt, hogy hogyan kell viselkednie a gyűjtőnek, és mit illik meg mit nem illik... és az áll rajta, hogy este 8-ig illik a házakba bekopogni. Mellesleg szerintem is késői az időpont és én 6 után már biztosan nem zavarok senkit. De minden pártnál ezt mondták a gyűjtőknek, mert van más pártnál barátom és azt mondta, hogy nekik is 8 óra lett leadva.
2010. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Majd még mennek hétvégén is ne aggódj. Ilyenkor vannak otthon az emberek.
2010. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

személyesen kell átadni!legtöbb ember akkor tartózkodik otthon,hát azért nem 20 00-kor de 18 00 óra az még nem késő szerintem.nálunk is tegnap volt,mi is behívtuk egy forro teára.ez csak természetes hisz csak a munkáját végzi!


hát persze vannak "bunkó" emberek és sajnos egyre többen!!!!!

2010. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
teljesen, mind1, hogy mikor jönnek, szépen megkérem őket, hogy menjenek át vadlibába, magyarán húzzanak el, ha le akarom adni valamelyik induló versenyző szponzorálására a szelvényt, majd felkeresem őket!
2010. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ez a 4. gyűjtésem, mindig 8ig tartott, sőt, ha épp panelban vagyunk, és nem akarjuk félbehagyni, 8.15-ig szabad, "illik" csöngetni Ez van, hidd el, nekünk sem kellemes.
2010. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!