Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lesz a HírTV? Vajon...

Milyen lesz a HírTV? Vajon olyan adó lesz, amilyenről mindig is álmodtam?

Figyelt kérdés

Szerettem eddig is nézni a baloldallal való bánásmódja miatt.

Remélem, ez az elfogulatlanság azt fogja jelenteni, hogy beszámol minden párt minden mocskos dolgáról, mindenkit útál, nem paktál le senkivel.

Olyan TV-t szeretnék nézni végre, ami elől minden párt politikusai fejvesztve menekülnek.

És nem csak a politikában, hanem a magánéletben is. Imádtam, ahogyan a Célpont című műsorban erőszakkal interjút facsarnak ki az emberekből, pl. Rikárdó szüleiből a közelmúltbam


Szeretem az ATV-t is, a Fidesz-útálata miatt, imádom, ahogy Kálmán Olga elől menekülnek a fideszes képviselők.


Ennek a jobbikos képviselőnek az alázása is nagyon tetszik a mostani Célpontban.


2015. febr. 6. 21:48
1 2
 11/11 MolotovPunk ***** válasza:

Én annyit hallottam,illetve olvastam az ügyről,hogy sorban mondanak fel többen a régi Hír Tv-s arcok közül...

Nem mintha sokat nézném a Hír Tvt... :D

Biztos páran átmennek majd a szánalmas Echo TV-be :D

2015. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!