Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lesz a HírTV? Vajon...

Milyen lesz a HírTV? Vajon olyan adó lesz, amilyenről mindig is álmodtam?

Figyelt kérdés

Szerettem eddig is nézni a baloldallal való bánásmódja miatt.

Remélem, ez az elfogulatlanság azt fogja jelenteni, hogy beszámol minden párt minden mocskos dolgáról, mindenkit útál, nem paktál le senkivel.

Olyan TV-t szeretnék nézni végre, ami elől minden párt politikusai fejvesztve menekülnek.

És nem csak a politikában, hanem a magánéletben is. Imádtam, ahogyan a Célpont című műsorban erőszakkal interjút facsarnak ki az emberekből, pl. Rikárdó szüleiből a közelmúltbam


Szeretem az ATV-t is, a Fidesz-útálata miatt, imádom, ahogy Kálmán Olga elől menekülnek a fideszes képviselők.


Ennek a jobbikos képviselőnek az alázása is nagyon tetszik a mostani Célpontban.


2015. febr. 6. 21:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*vajon

**álmodtam?

2015. febr. 6. 21:49
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Betegesen irracionális. Ha csak ezért képesek lesznek újraválasztani "alternatívaként" az előző bandát, akkor én elköltözöm a világ Grönlandra.
2015. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem lesz "pártatlan" ne reménykedj!
2015. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Jobbikos az biztos nem lesz.
2015. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Amire annyira vágysz, már ezer éve létezik. Úgy hívják, internet.
2015. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor hova fog állni szerintetek?

Szocik mögé biztosan nem, libik mellé úgyszintén, a Jobbikot is útálja, a Fidesszel meg háborúzik.

2015. febr. 6. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

De, valszeg szoclib (vagy megteremti a jobblib-et) vonalat fog vezetni, nekik csak a pénz a lényeg.


Meg vissza próbálja csinálni a píszís, parlamenti váltógazdaságot, mint az vala 2010 előtt.

2015. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:

Reméljük jobb/normálisabb lesz a hír tv ezek után.A közelmúltban nagyon egyoldalú volt.

Egyébként én az álszent nagyon jobb oldali riportereket már rég kirúgtam volna onnan.Túlzott elfogultságuk miatt.

Úgy is át tudnak menni más jobber csatornákba.Pl közmédiába váá fúj,ha arra gondolok a hányinger kerülget...

(Hazugsággyár az is.)

2015. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MolotovPunk ***** válasza:
2015. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ó kérdező, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Én is erre vágyok, mint te. Már napok óta figyelgetem a Hír TV új híreit, de úgy látom szépen fokozatosan kezdik rossz hírbe hozni a Fideszt. Szóval ez biztosan egy lassú folyamat lesz, egyrészt hogy átmanipulálják a törzsnézőket szépen lassan, másrészt hogy ne tűnjön fel annyira a 180 fokos váltás. Legalábbis szerintem. Bár attól is félek, hogy marad minden a régi.


Egy biztos: ha a Célpontban fideszeseket fognak üldözni, akkor örömmámorban úsznék. :D

2015. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!