Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a vezető pártok...

Szerintetek a vezető pártok direkt ennyire elmaradottak vagy tényleg azt hiszik, hogy amit csinálnak, az jó?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de akármelyik jelenlegi párt megszólalását, ne adj isten, törvényeit olvasom, mindig az az érzésem, hogy olyanok, mint valami őskövületek a vaskalapos nemzetiszocializmusból vagy a kommunizmusból.


Mint a dinoszauruszok akik tudják, hogy jön a meteor, de nem veszik észre.


Mintha fogalmuk sem lenne arról, hogy az emberek valójában mit akarnak vagy hogy mi húzna ki az országot a sz***ból.


2015. febr. 5. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A rendőröknél a bürokratikus szervezeteknek vannak szabályai. Elég egyedi esetük mert a közösségi oldal technikailag bármikor lehallgatható ami a rendőri tevékenységek sikerességét fenyegetné.

A külföldi utazásnak az lehet a lényege, hogy nehéz mozgósítani őket vészhelyzet esetén mondjuk ha pl Japánban vannak.

Sima munkahelyről se mehetsz csak úgy el szabadságra.

2015. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ez akkor lenne jogos, ha be kellene jelentenie, hogy külföldre megy és nem engedélyt kellene kérnie. A kettő között nagy a különbség.



"Sima munkahelyről se mehetsz csak úgy el szabadságra."


Szerintem elmehetsz. Egyetlen munkahelyemen mondta azt a főnököm, hogyha elmegyek szabadságra, akkor kirúg. Felmondtam. Nem vagyok birka, sem szolga.

Ha szabadságra akarok menni, elmegyek, azért van. Szerintem egy értelmes vezető megérti, hogyha elkezd kötekedni és "benntart", akkor a munkám is olyan lesz, meg a kedvem is. Ez senkinek nem jó.

2015. febr. 5. 10:18
 13/16 A kérdező kommentje:

"Elég egyedi esetük mert a közösségi oldal technikailag bármikor lehallgatható ami a rendőri tevékenységek sikerességét fenyegetné."


Ebben nem tudom, hogy miért zavaró, ha kiírom, hogy rendőr vagyok. Ez nem zavarja a rendőrségi munkát.

2015. febr. 5. 10:20
 14/16 A kérdező kommentje:

"technikailag bármikor lehallgatható"


Ebben igazad van.

2015. febr. 5. 10:21
 15/16 anonim ***** válasza:

Megnézem, hogy pl ha a könyvelő elmegy nyaralni évi záráskor meddig dolgozik a cégnél.


Kér engedélyt, ha nemet kap válasznak, akkor valamit kell csinálnia majd valószínűleg. Ha engedik akkor nyugodtan mehet csak egy plusz kört futott.

Nem értem, hogy ezzel mi a problémád.

2015. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden politikai anomália visszavezethető egyetlen principális ősokra: A dinoszauruszokra. Tudták! És mégis. Vagy mégse.
2015. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!