Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a vezető pártok...

Szerintetek a vezető pártok direkt ennyire elmaradottak vagy tényleg azt hiszik, hogy amit csinálnak, az jó?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de akármelyik jelenlegi párt megszólalását, ne adj isten, törvényeit olvasom, mindig az az érzésem, hogy olyanok, mint valami őskövületek a vaskalapos nemzetiszocializmusból vagy a kommunizmusból.


Mint a dinoszauruszok akik tudják, hogy jön a meteor, de nem veszik észre.


Mintha fogalmuk sem lenne arról, hogy az emberek valójában mit akarnak vagy hogy mi húzna ki az országot a sz***ból.


2015. febr. 5. 09:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

A teljesség igénye nélkül:


- Internetadó

- "Szemét multik"

- Legális drog

- Alapjövedelem( magyarul segííílyt mindenkinek)

- "Vissza kell állítani a köztársaságot"

- Hanyatló nyugat

- Életpályamodellek

- Oktatás leépítése

- Lépjünk ki az EU-ból

... ... ...

2015. febr. 5. 09:03
 2/16 anonim ***** válasza:

Az alapjövedelem és az életpályamodell az nem régi eszme.

Előbbire nincs pénz. Utóbbinak már rég itt lett volna az ideje. A versenyszférában van karrier és életpálya tervezés a közszférából hiányzott.

2015. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem ez a lényeg,hanem a gondolatmenet mögötte. A rendőri eletpalyamodellben ilyen javaslat is van hogy a közösségi oldalakon nem beszélgetnek a munkajukrol es engedlyt kell kerni a külföldi utakhoz. Ne vicceljünk már külföldre menni nem nagy dolog manapság. Az epv a lényeg, nem a konkrétumok amiket soroltam.
2015. febr. 5. 09:29
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, attól hogy te nem itt tartasz, a magyar társadalom legnagyobb része még mindig le van ragadva a Horthy- és a Kádár-rendszerben.


Tekints túl magadon és ne csak azt vedd észre, hogy te mi vagy, hanem azt, hogy mások mik. Itt egy rakás begyepesedett embernek is meg kell felelni, akik nem feltétlenül jelentik azt, hogy nyugdíjasok, hanem lehetnek egész fiatalok is.

2015. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mert aztán a te gondolkodásod nem klisés és elavult a cigányozással ("segíííly") meg a többivel amiket az ellentéteik által lőttél körbe.
2015. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

mert aztán a te gondolkodásod nem klisés és elavult a cigányozással ("segíííly") meg a többivel amiket az ellentéteik által lőttél körbe.


Nem, az enyém nem.


Egyébként a segíííly nálam nem cigányozásból áll ki, a magyarok egy bizonyos szintje is ugyanolyan primitív és ingyenélő, mint a cigányok egy bizonyos szintje. Ezzel most magad minősítetted, nem engem.

2015. febr. 5. 09:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mint a dinoszauruszok akik tudják, hogy jön a meteor, de nem veszik észre. "

Ezen a képzavaros hasonlaton elmerengtem..

2015. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"a magyar társadalom legnagyobb része még mindig le van ragadva a Horthy- és a Kádár-rendszerben. "


Igen, de sajnos a normálisak is szívnak miatta. Már tényleg én is azt látom, hogy el kell húzni ebből az országból, ez a társadalom saját magának teremti a szegénységet. Ettől függetlenül elkeserít.

2015. febr. 5. 09:41
 9/16 A kérdező kommentje:

"Ezen a képzavaros hasonlaton elmerengtem.."


Köszönöm a roppant hasznos hozzászólásodat. Örülök, hogy megértetted a problémát és segítettél megválaszolni a kérdést.

2015. febr. 5. 09:46
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Persze, hogy el kell innen húzni.

Mi ezzel a baj? Minden normális ember elhúz innen.

2015. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!