Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Fidesz 9 osztálossá akarja tenni az általános iskolákat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Minden napra egy hülyeség.Jobb lenne, ha inkább csendben maradnának, hátra tett kézzel, mint az elsősök padban, több hasznuk lenne.
2015. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Az 1-essel ellentétben én nem értek az oktatáspolitikához.
2015. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

9 osztályos máshol is van.

az a baj,hogy mindent átgondolatlanul,szakszerűtlenül csinálnak.'huh,egy hirtelen ötlet,jóvanazúgy.oké,behozzuk'

....

2015. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

A 9.évfolyam tananyagai pedig a következők lesznek:

mutyitan

sikkasztási alapismeretek

korrupcióelméletek

közmunkatan

orosz nyelvoktatás

2015. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Én ezt az egész Fidesz jelenséget nem értem. Nem tudom hova tenni ezt a sok állatságot amit csinálnak. A tiszteletteljes Merkel asszony is fogta a fejét. Mi lesz még itt ha jön a Put-In.
2015. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a céljuk az, hogy még tovább az iskolapadban legyenek a fiatalok, hogy statisztikailag kevesebb munkanélküli legyen.
2015. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

A Hoffmann Rózsi néni is megmondta, hogy ő nem érez magában bűntudatot a közoktatás szétcseszése miatt, sőt, ez a konstrukció majd úgy 10 év múlva nagyon is jó lesz. Szóval ennyit a fidesz oktatáspolitikájáról...


Attól pedig égnek áll a hajam, hogy bizonyos törvényeket/módosításokat azzal indokolnak, hogy xy országban is ez van. Azt kellene felfogni, hogy ez nem Xyország, hanem MAGYARORSZÁG, ahol nem xy-emberek élnek, hanem MAGYAROK.

2015. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora nagyonnagyonnagy mutyiról akarják már megint elterelni a figyelmet, hogy szegény kisgyerekeket akarják megszopatni ??

Undorító!

2015. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Mivel Rózsika leszállította a tankötelezettséget 16 éves korra, Orbán pedig azt akarja, hogy a fiatalok középiskola helyett inkább szakképzőbe menjenek, kitalálták a 9. osztályos iskolát.
2015. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
69%
Mondjuk akkor nem ártana, ha valóban értelmes dolgokat tanulnának,mert a mai fiatal generáció egy szánalomhalom.
2015. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!