Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet a valóságos oka,...

Mi lehet a valóságos oka, Kurucz Éva távozásának?

Figyelt kérdés

Én azt olvastam, hogy a családjával akar többet foglalkozni. De én ezt valahogy nem hsizem ! Az hogy kiállt párnaponta 5 percre a kamerák elé, nem okozhat ilyen kellemetlenséget. Valami más oka lehet, de mi?


Orbán úgy véli már nem képes meggyőzni az embereket egy ilyen bályos arcú hölgy? Váltani kell vagy szerinte Kurucz Éva hibázott, bakizott? Mi lehet az oka ? Belső harc? Valakinek az embere jön be? [link]


2015. febr. 2. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a neve is mutatja, nem e Fideszhez való.


Átment a Kurucinfóhoz!

2015. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a zsidó-illuminátikhoz van köze. Esetleg a jeti miatt.


Hülye kérdésre hülye válasz.

2015. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet, hogy tényleg csak a családjával szeretne foglalkozni és kicsit elege lett a politikából. Miért olyan hihetetlen ez?
2015. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első lelőtte a poénomat! :-)

Már készül a kurucz.info

2015. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a családos indok azért is bűzlik, mert alig fél éve kapta ezt a munkát. Ha családdal akar foglalkozni, akkor eleve nem vállalja el. Ez csak egy jolly joker amire mindent rá lehet fogni. Ha valaki ilyen hamar otthagyja a munkáját, annak két oka lehet: vagy a főnök nem volt elégedett vele vagy ő jött rá, hogy ez a munkakör nem neki való.
2015. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!