Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is érdekes, hogy...

Szerintetek is érdekes, hogy az LMP, illetve a Jobbik is gratulált az új görög kormánynak?

Figyelt kérdés

Az LMP-nél szerintem teljesen érthető.


Hiszen, Schiffer azt mondta, hogy a példaképük a görög radikális baloldali Sziriza párt.És az LMP is szeretne hasonló politikát.


De, a Jobbiknál nem világos, hogy miért, hisz nem radikális baloldali párt.



2015. febr. 2. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom feltűnt-e, de a "gazdasági programjuk" úgy 99%-ban megegyezik.
2015. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
De. A Jobbik baloldali. Ráadásul mindkettő párt az oroszok seggét nyalja. Nincs több kérdésem.
2015. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jobbik nem szélsőséges, hanem egy erősen konzervatív párt, ennél fogva nem értem, hogy miért gratulálnának egy kommunista pártnak. Egy LMP esetében ez érthető. Mondjuk nekem szemet szúrt, hogy a görögöknek is teljesen tele van a töke a bevándorlókkal, az új kormányuk pedig nem éppen bevándorlásellenes. Ahhoz képest, hogy szélsőbalosok, nekem elég liberálisnak tűnik néhány programpontjuk.
2015. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Mindkét párt Putyinnal van, mindkét párt EU-ellenes, ráadásul a Jobbik gazdaságilag eléggé baloldali, ami általában jellemző is a szélsőjobb pártokra.

Ráadásul a Sziriza is egy görög szélsőjobb párttal kötött szövetséget, akik valószínűleg szintén Putyin-pártiak.


Egyáltalán nem érdekes a dolog. Engem az LMP inkább meglepett, hogy csak ennyi eszük van.

2015. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Jobbik és Sziriza program egy az egyben ugyanaz.

2. A Sziriza a görög szélsőjobbal lépett koalícióra.

2015. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem hogy az lmp és a jobbik is hasonló nászra készül 2018-ban.
2015. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!