Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz melyik pártot útálja...

A Fidesz melyik pártot útálja leginkább, az MSZP-t vagy a Jobbikot?

Figyelt kérdés
Mindkettő vetélytárs és útálja a Fidesz. Vajon melyiket leginkább és miért pont az MSZP vagy a Jobbik az?
2015. jan. 30. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.

Szerintem az MSZP-t.


A Jobbik és a Fidesz csak vetélytársként tekintenek egymásra.


Ahogy egyszer valamelyik Jobbikos politikus mondta:

"Az MSZP az ellenség, a Fidesz csak vetélytárs".

2015. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az MSZP-t. Nem azért, mert tartana tőle, hogy legyőzi őt a közeljövőben, inkább történelmi okok miatt. A Jobbikot eddig nem vette túl komolyan sem a baloldal, sem a Fidesz, emiatt tudott a Jobbik ilyen hirtelen (röpke 8-10 év alatt).
2015. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőt szereti, mivel a cirkuszt többnyire rájuk lehet terelni, ha nagy gebasz van a fidesz tájékán.
2015. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbikot. A lényegi kérdésekben (nyalás az EU-nak, cigányok pozitív diszkriminációja, zsidók felsőbbrendűsége, az ország kiárusítása) egyetértenek az MSZP-vel, csak a jelentéktelenebb dolgokon vitatkoznak a látszat kedvéért.
2015. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettőt utálják, mivel ez a két párt a legnagyobb vetélytársa.

Ugyanakkor az MSZP-től és szövetségeseitől jobban tartanak.

2015. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvastam egy fideszes nyilatkozatot ezzel kapcsolatban, sajnos most nem találom.

Eszerint az MSZP csak egy politikai ellenfél, míg a Jobbik maga az ellenség, akiket el kellene tüntetni a parlamentből.

2015. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Jobbikot. Az MSZP-vel az EU-diktátumokat mindketten megszavazzák, illetve ahogy azt írta valaki fentebb, valóban csak kis dolgokban veszekednek a látszat kedvéért.
2015. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!